MENU

Законопроєкт про мобілізацію: Веніславський озвучив, чого точно не буде в документі

987 0

Законопроєкт про мобілізацію: Веніславський озвучив, чого точно не буде в документі

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки почав розгляд законопроєкту про мобілізацію з понад 4196 правками. Федір Веніславський, народний депутат та член оборонного Комітету розповів, що було розпочато розгляд законодавчих пропозицій, які Комітет за спільним змістом умовно об’єднав у 17 основних блоків.

"Вчора пройшли перші 6 блоків. Завтра продовжимо розгляд", - розповів сайту ТСН.ua народний депутат, інформує UAINFO.org.

За словами Федора Веніславського, членами комітету відхилене питання про електронну повістку та про електронний кабінет військовозобов’язаного.

"Стосовно електронних повісток та електронного кабінету – Комітет не буде рекомендувати такі законодавчі нововведення та буде вважати їх відхиленими. По обмеженню інших конституційних прав та свобод, комітет теж буде проти. А саме щодо блокування банківських рахунків та надання консульських послуг", - розповів Федір Веніславський.

За його словами, точно пройде до законопроєкту – конкретизація повноважень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо участі в мобілізаційних процесах. 

"Ми конкретизуємо їх обов’язки, щоб вони не перекладали усе на ТЦК та СП. Також точно пройде правка про необхідність громадян віком від 18 до 60 років носити з собою військово-обліковий документ і пред’являти його працівникам поліції або співробітникам ТЦК та СП. Також члени Комітету підтримали, що цей процес – перевірку документів та вручення повіток, потрібно фіксувати на відеокамеру", - розповів сайту ТСН.ua народний депутат.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини