MENU

Найбільшій звіт за багато років: Пентагон розповів все, що йому відомо про прибульців

1210 0

Найбільшій звіт за багато років: Пентагон розповів все, що йому відомо про прибульців

Звіт був представлений в Конгресі США.

Влада США не приховує інформацію про відвідування Землі іншопланетянами, реальних доказів існування прибульців наразі не існує взагалі. Як повідомляє The New York Times, про це йдеться в звіті Пентагону, який затвердив Конгрес США, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН. 

"63-сторінковий документ є найбільш за останні роки широким спростуванням Пентагону заяв про те, що він володіє інформацією про позаземні візити або технології. Але на тлі широко поширеної недовіри до уряду, звіт навряд чи заспокоїть зростаючу одержимість інопланетянами", – пише видання.

Читайте також: Українські військові зафіксували НЛО над зоною бойових дій. ВІДЕО

Речник Міністерства оборони США Патрік Райдер запевнив, що Пентагон підійшов до створення звіту відкрито та без упереджених уявлень, але так і не знайшов жодних доказів існування секретних урядових програм, які б приховували інопланетні технології чи об'єкти.

"Усі слідчі дії на всіх рівнях класифікації прийшли до висновку, що більшість спостережень були звичайними об’єктами та явищами та результатом помилкової ідентифікації", — сказав Райдер.

Зазначається, що більшість "нерозгаданих" випадків спостереження іншопланетян залишаються нерозгаданими лише через брак якісних даних. В Пентагоні упевнені, що більшість цих випадків також були б ідентифіковані як звичайні об’єкти чи явища, якби вихідних даних було більше.

Читайте також: Пентагон опублікував відео НЛО, які фіксували американські пілоти

Через неможливість пояснити такі випадки із "неякісними" початковими даними процвітають теорії змови, хоча вчені та незалежні дослідники вже неодноразово доводили, що всі подібні випадки є оптичними ілюзіями, погодними явищами, або апаратами, створеними людиною.

У доповіді також оскаржуються твердження інформаторів і колишніх урядовців, які стверджували, що Сполучені Штати приховують від громадськості докази інопланетян або позаземні матеріали.

Сплеск повідомлень про іншопланетян і суспільного інтересу до цієї теми Пентагон пояснює зокрема тим, що сучасні технології значно спростили і процес створення містифікацій, і їхнє поширення на масову аудиторію. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини