MENU

17 міфів про кішок, у які варто припинити вірити

1097 0

Фото: freepik.com

Jaw-Dropping Facts відокремили факти від вигадки. Нижче ви знайдете найпоширеніші міфи, які століттями заважають жити цим милим створінням, пише ТСН, інформує UAINFO.org

Кішки завжди приземляються на лапи

Кішки часто приземляються на лапи, коли падають з висоти. Це тому, що вони мають вроджену здатність, відому як "випрямляльний рефлекс", завдяки якій вони можуть повертати своє тіло в повітрі під час падіння. Хоча все це правда, річ у тім, що кішки не завжди приземляються на лапи. І цей міф викликає велике занепокоєння, оскільки багато власників кішок сприймають його буквально.

Кішки не лагідні

Фото: freepik.com

Читайте також: Як коти спілкуються з людьми: які слова розуміють

Багато людей думають, що кішки стримані та менше схильні любити своїх господарів. Але річ у тім, що коти люблять своїх господарів, просто вони висловлюють прихильність зовсім інакше, ніж собаки. У зв'язку з цим дослідження, опубліковане в журналі Current Biology, показало, що кішки формують прихильність до своїх власників аналогічну до тієї, яку собаки й навіть діти формують до тих, хто за ними доглядає. Інші дослідження показали, що кішки бачать у своїх власниках джерело комфорту та безпеки.

Кішки можуть чудово почуватися на веганській дієті

Фото: freepik.com

Читайте також: Що відчувають коти й кішки, яких віддали іншим господарям 

Деякі люди, які вибрали веганську дієту, також змушують своїх котячих друзів вести такий спосіб життя. Але кішки є облігатними хижаками і потребують м'яса для задоволення своїх харчових потреб.

Кішки мають дев'ять життів

Хоча це дурний міф, у цьому забобоні викликає занепокоєння те, що мається на увазі. Багато власників кішок вважають, що їхня тварина не потребує особливого догляду. Але реальність така, що кішкам потрібен гарний догляд, профілактична медицина, хороша їжа, гарна гігієна та багато любові, щоб забезпечити довге і щасливе життя.

Кішки муркотять, коли вони щасливі

Фото: freepik.com

Кішки часто муркотять, коли вони щасливі. Однак вони також можуть муркотіти, коли відчувають стрес, налякані, погано почуваються або відчувають біль. Вони муркотять, щоб забезпечити собі комфорт.

Молоко – чудова їжа для кішок

Багато людей думають, що кішкам можна пити молоко, проте більшість із них мають нестерпність лактози.

Оніхектомія – це не шкідливо

Видалення кігтів – зовсім непотрібна операція. Порятунок ваших меблів таким шляхом є неприйнятним. Ця процедура для вашої кішки нестерпна.

Кішки холодні та відсторонені

Фото: freepik.com

Домашні кішки за своєю природою більш незалежні та схильні до відокремленого способу життя. Однак це не означає, що вони холодні чи відсторонені. Кішкам доводиться виживати на самоті. Це означає, що вони часто побоюються незнайомців або невідомих обставин як спосіб самозахисту.

Кішок неможливо дресирувати

Фото: freepik.com

Хоча кішок не так легко дресирувати, як собак, їх насправді можна навчити певних команд, як-от сидіти, стояти або приходити з обіцянками ласощів.

Кішки ведуть нічний спосіб життя

Багато людей думають, що кішки ведуть нічний спосіб життя, тому що вони будять їх о 4-й годині ранку. Однак кішки насправді сутінкові тварини. Це означає, що вони найбільше не сплять у сутінках і на світанку, коли є найкращі можливості для полювання. Кішки не запрограмовані спати вдень і спати всю ніч.

Кішки  домашні тварини, які не потребують особливого догляду

Фото: freepik.com

Читайте також: Сирський, Шайбик, Кароліна та Герич. Politico у новому матеріалі розповіло про українських котів війни

Часто доводиться чути, що кішкам не потрібен такий догляд, як собакам. Вони – незалежні й сильні тварини, але також можуть бути вразливими. Як і за будь-якою іншою домашньою твариною у вас вдома, за кішками потрібно доглядати так само, як і за собаками. Нехтування будь-якими їхніми потребами може призвести до проблем зі здоров'ям.

Чорні кішки приносять невдачу

Фото: freepik.com

На жаль, цей міф дуже впливає на чорних кішок, оскільки статистика показує, що їх менше всього беруть з притулків. Але реальність така, що колір кішки не має нічого спільного з удачею.

Кішки не люблять собак

Фото: freepik.com

Хоча в кіно собак і кішок зображують ворогами, правда в тому, що більшість цих тварин не бачать одне одного прямими конкурентами і насправді можуть дуже добре ладнати.

Кішки категорично не люблять воду

Фото: freepik.com

Багато кішок насправді зачаровані водою, а деякі навіть люблять гратися з нею, особливо якщо вона тече з крана. Зазвичай вони просто не люблять занурюватися у воду.

Кішки чудово бачать у повній темряві

Залежно від освітлення форма зіниці кішки може змінюватися від майже повністю круглої до вертикально-щілинної. Хоча кішки мають чудову здатність бачити в майже цілковитій темряві, проте вони не можуть бачити в повній темряві.

Вагітним жінкам не можна жити з кішками

Фото: freepik.com

Міф про те, що кішки заражають вагітних жінок токсоплазмозом, призвів до того, що деякі господарі позбуваються їх. Ця інфекція дуже рідко зустрічається у кішок, які їдять комерційний корм з магазину і були одомашнені від народження та отримали щеплення. І якщо тварина не є переносником цього паразита, ризик його передавання вагітній жінці відсутній. Якщо ви хвилюєтеся, перевірте свою кішку на токсоплазмоз у ветеринара, а ще як подвійний запобіжний захід – не дозволяйте вагітним жінкам чистити котячий лоток голими руками.

Всі кішки люблять котячу м'яту

Фото: freepik.com

Кішки люблять котячу м'яту, і більшість з них стають гіперактивними від цієї рослини. Однак не всі кішки реагують на котячу м'яту. Дослідники виявили, що вона не впливає на кожну третю кішку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини