MENU

У Росії спецназ затримав геймера, який грав у Counter Strike за терористів

476 0

У Росії спецназ затримав геймера, який грав у Counter Strike за терористів

У Росії спецназ влаштував "маски-шоу" в одному із комп'ютерних клубів Нижнього Тагілу. Силовики у повній амуніції затримали одного з відвідувачів клубу, який грав у Counter Strike.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Вони стверджують, що жорстко затриманий хлопець у комп'ютерній грі грав "за терористів", деякі пропагандисти намагаються виправдати дії ОМОНу тим, що він нібито підозрюється у пограбуванні дворічної давнини, передає OBOZ.UA, інформує  UAINFO.org

У Нижньому Тагілі Свердловської області 3 квітня силовики з підрозділу ОМОН влаштували "маски-шоу" в одному з комп'ютерних клубів. За даними місцевого видання E1.RU, спецназ жорстко затримував "геймера, який грав у Counter Strike".

"У Нижньому Тагілі поліція у супроводі спецназу увірвалася в комп'ютерний клуб і затримала геймера, який грав у цей момент за терористів. Хлопця буквально відірвали від комп'ютера і поклали на підлогу. Все це потрапило на відео", – пише видання, публікуючи зняті у закладі кадри.

На особливо "небезпечну" операцію до комп'ютерного клубу прибули троє спецназівців у касках та бронежилетах, їх супроводжували ще двоє чоловіків у цивільному одязі. Силовики накинулися на хлопця за комп'ютером, повалили його на підлогу долілиць, завдали пару "профілактичних" ударів ногами та скрутили затриманому руки за спиною.

На відео також видно, як інший відвідувач, що сидів поруч, з переляку кинув клавіатуру з мишкою і відсунувся подалі, щоб не потрапити під "роздачу".

"Це сталося 3 квітня. Молодий хлопець, близько двадцяти років, в цей момент грав у Counter Strike за терористів, і тут на нього настрибує не віртуальний, а реальний спецназ. Дуже несподівано", –  наводить видання слова очевидця, який передав відеозапис.

Також журналісти наголосили, що інформації про те, який злочин звинувачують у геймері, на даний момент немає.

У МВС у Свердловській області подію не коментують взагалі ніяк. А окремі пропагандисти взялися виправдовувати дії силовиків повідомленнями, що вони нібито затримували в комп'ютерному клубі підозрюваного у пограбуванні, скоєному у 2022 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини