MENU

Заводи в РФ працюють на повну: експерт оцінив обсяги виробництва снарядів

1938 0

Заводи в РФ працюють на повну: експерт оцінив обсяги виробництва снарядів

Російські окупаційні війська мають можливість випускати щонайменше в 5 разів більше артилерійських снарядів, ніж сили оборони України. І причина далеко не в допомозі від союзників Кремля.

Як розповів військовий експерт та полковник запасу ЗСУ Петро Черник, Росія завжди була в лідерах за кількістю виробництва снарядів. Частину снарядів, які застосовуються у війні проти України, РФ отримала від своїх партнерів, але вони не спроможні вийти за власні технологічні показники, інформує UAINFO.org з посиланням на"24 канал".

Зазначається, що станом на лютий 2022 року в арсеналі Росії було від 15 до 20 мільйонів снарядів 152 та 121 калібру. У той момент як США мали всього 2,5 мільйони боєприпасів 152 калібру.

Читайте також: Кремль залучив мережу "тролів", щоб зірвати підтримку України з боку США, – WP

Ще на початку повномасштабного вторгнення в Україну кількість виготовлених в Росії снарядів оцінювалася на рівні 125-130 тисяч на місяць. У Штатах цей показник ледь сягав 15 тисяч. Америка вийшла на 50 тисяч снарядів лише минулої осені,а 80 тисяч зможе виробляти, можливо, восени 2024-го.  

"Ми усвідомлюємо, настільки це великий потенціал. Плюс, росіяни зуміли наростити до 30% виробництво вибухових речовин й самого заліза. Зараз мені здається, противник стоїть на позначці 150 – 170 тисяч на місяць. Більше не можуть й думаю, що не зможуть, але такий темп витримуватимуть", – додав Черник.

Крім того, патронні заводи у Росії працюють на повну силу. Зазначається, що вибухівка видобувається із целюлози, а целюлоза – з деревини. І за запасом останньої Росія є одним із світових лідерів, тож такі пропорції будуть зберігатися надалі, вважає експерт. 

"Логіка нашої перемоги – комплексний підхід, як найбільше якісної зброї, яка працюватиме інтегровано. Це й артилерія, і РЕБ, і FPV-дрони, і нарешті те, що зміняє правила гри – авіація та далекобійні ракети", – констатував Петро Черник.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини