MENU

Британія ніколи не конфіскує російські гроші: у Politico назвали причини

688 0

Британія ніколи не конфіскує російські гроші: у Politico назвали причини

Після двох років від початку повномасштабного вторгнення британські політики так і не втілили свої ідеї щодо конфіскації російських активів на користь України. Британські політики висловлюють думку, що підстав для такої конфіскації наразі недостатньо.

Про це повідомляє видання Politico, посилаючись на юристів з санкцій та експертів у сфері політики. "У політиці реальність рідко збігається з риторикою. І реальність така, що Велика Британія, ймовірно, ніколи не конфіскує російські гроші", – йдеться в публікації, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Опитані юристи та політичні експерти, наведені у публікації наголошують, що хоча політична риторика може підштовхувати до конфіскації російських активів, реальність полягає в тому, що Велика Британія, імовірно, ніколи не віддасть перевагу цьому кроку через відсутність юридичних підстав та потенційних наслідків.

Британське право ускладнює процедуру конфіскації, а зважаючи на низьку доказову базу, зв'язок з російською державою стає ключовим аспектом в розгляді юридичної дійсності. "Британський уряд навряд чи почуватиметься комфортно, встановлюючи сміливий новий правовий порядок", – сказала юрист із санкцій у Peters and Peters Анна Бредшоу.

Читайте також: Боррель запропонував направити 90% доходів від російських активів на закупівлю зброї Україні

Експерти висловлюють думку, що відбір і передача російських активів Україні може мати серйозні наслідки для переговорів між Росією та іншими країнами щодо врегулювання конфлікту. Блокування російських активів за кордоном було реакцією на повномасштабне вторгнення Росії, але такий крок спричинив напруження в міжнародних відносинах та викликав реакцію з боку Росії, що загрожує економічній стабільності.

Втім, неодноразові заклики від політиків США та країн Європи щодо передачі доходів від цих активів Україні свідчать про певну міжнародну підтримку. Проте реальна реалізація цих заходів викликає значні труднощі через правові та політичні обмеження, зазначають експерти.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини