MENU

Китай і Туреччина залякані США: Москва отримала неприємний сюрприз

1967 0

Китай і Туреччина залякані США: Москва отримала неприємний сюрприз

Російська влада і промисловці починають бити на сполох: переляк вторинних санкцій з боку США змусив Китай і Туреччину радикально знизити фінансові відносини з Москвою. З'ясувалося, що у міжнародних перевезеннях відбувається значне падіння обсягів, пов'язане з проблемами платежів із Росії до банків так званих "дружніх країн". Навіть за офіційними даними, за перший квартал імпорт із Туреччини впав більш ніж на 30%. Проте насправді російські підприємці фіксують обвал як мінімум на 50%.

"Китайські банки зараз відхиляють понад 50% платежів із Росії, і динаміка імпортних перевезень з КНР відповідає цій цифрі", - повідомив директор з розвитку бізнесу російської SOTA Logistic Ігор Чернишов, інформує UAINFO.org з посиланням на "Комерсант".

Економісти зазначають, що на це й слід було очікувати: падіння обсягу платежів веде до скорочення обсягів товарів у РФ.

Судячи з поточних показників, зусилля Мінфіну США, яке вже майже рік "тисне" на фінансові інститути "дружніх" до Росії країн, поступово приносять плоди. У зв'язку з посилення заходів щодо прийому платежів до Росії і з Росії в країнах, які є ключовими для перекидання в Росію товарів "паралельного імпорту", міжнародна торгівля Росії скорочується, принаймні легальна торгівля.

Читайте також:  Експорт нафти з Росії "покалічили" українські атаки по НПЗ, – Newsweek

Російський економічний аналітик Анатолій Несміян зазначає, що спроба налагодити ввезення товарів контрабандою може перетворити Росію на повноцінну країну третього світу, на зразок Іраку чи Ірану.

"Тому американський Мінфін продовжує бити в ту саму точку, вважаючи, що перешкоди на шляху платежів рано чи пізно, але якісно змінять ситуацію в міжнародній торгівлі Росії. Мета все та ж - максимально позбавити Кремль ресурсу для проведення агресивної політики. Фактично це альтернатива гарячої війни. Якщо противника вдасться роззброїти і зробити небоєздатним без військових рішень, то тим краще", - пише він.

Військова машина Росії зайнята війною з Україною, економіка Росії обслуговує цей конфлікт і, відповідно, вилучає ресурс з розвитку, а ті галузі, які прямо не зав'язані на конфлікт, сьогодні зазнають жорсткого пресингу з боку фінансової влади США та Заходу загалом.

Створено системну картину, яка набула своєї власної внутрішньої стійкості, а значить вискочити з неї, перестати грати нав'язану роль надзвичайно складно, додає експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини