MENU

Сім'ю розділили війна та кордони: що буде із субсидією, якщо дружина з дітьми за кордоном, чоловік залишився в Україні

338 0

Сім'ю розділили війна та кордони: що буде із субсидією, якщо дружина з дітьми за кордоном, чоловік залишився в Україні

Від початку повномасштабного вторгнення багато українських жінок і дітей виїхали за кордон.

Нерідко українські сім'ї стикаються з питанням: що буде із субсидією, якщо дружина і дитина  за кордоном, а чоловік залишився.

У квартирі зареєстрована сім’я з трьох осіб. Дружина з дитиною виїхали за кордон. Скільки осіб буде враховано при призначенні субсидії, інформує UAINFO.org з посиланням на Пенсійний фонд.

У Пенсійному фонді пояснили, що до складу домогосподарства включаються всі особи, які зареєстровані в житловому приміщенні, крім тих членів домогосподарства, які перебувають за кордоном понад 60 днів на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Читайте також: Обов'язкова ідентифікація: хто із пенсіонерів ризикує залишитися без виплат

Це передбачено п. 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива").

Тобто якщо у житловому приміщенні прописано троє осіб, але дружина з дитиною виїхали за кордон та перебувають там більше ніж 60 днів на день звернення за призначенням житлової субсидії, тоді житлова субсидія призначається з розрахунку на одного члена домогосподарства.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини