MENU

300 000 криптогаманців: Trustee Plus стає одним із лідерів цифрової індустрії України

125 0

300 000 криптогаманців: Trustee Plus стає одним із лідерів цифрової індустрії України

Trustee представила спільноті Web3 важливе оголошення. Розробники заявили, що понад 300 000 користувачів встановили криптогаманець компанії та активно користуються його послугами, підтверджуючи тим самим швидке масштабування проєкту.

Trustee Plus, інноваційний криптогаманець з інтегрованою платіжною криптокартою, став об'єктом підвищеного інтересу. Платформа не тільки спрощує доступ до цифрових активів, а й пропонує унікальні переваги як у секторі Web3, так і в TradFi.

Водночас показник у 300 000 встановлених криптогаманців — лише мала частина разючого прогресу. Зовсім недавно Trustee Plus заявив про 200 000 користувачів на платформі. До того ж компанія випустила понад 50 000 платіжних карт, які дають змогу здійснювати покупки з використанням криптовалюти в магазинах із банківськими терміналами.

Trustee Plus надає низку переваг і бонусів:

       • відсутність комісій при переказах, обслуговуванні, виведенні коштів у гривні та обміні стабільних монет;

       • доступ до більш ніж 30 цифрових активів і 71 000 торгових пар;

       • можливість дізнатися курси криптовалют онлайн і купити їх з банківської картки;

       • доступ до платіжної картки Trustee Plus, що кардинально розширює використання криптоактивів.

Стрімкий розвиток екосистеми компанії та впровадження інноваційних продуктів опинилося в центрі уваги ЗМІ. Експерти Incrypted опублікували матеріал з детальним аналізом продуктів Trustee Plus. За підсумком розбору команда видання назвала проєкт одним із найкращих криптогаманців останніх років.

«З моменту виходу компанії на ринок цифрових активів ми випустили десятки тисяч платіжних карт і розширили нашу аудиторію до більш ніж 200 000 користувачів. Тепер ми відзначаємо досягнення ще одного важливого майлстоуну і можу запевнити наших клієнтів, що Trustee і надалі тішитиме їх якісним сервісом і передовими розробками», — сказав CEO Trustee Вадим Груша.

Останні успіхи Trustee Plus підтвердили статус платформу як одного з лідерів індустрії Web3 в Україні. При цьому на сайті компанії користувачі можуть не тільки відкрити для себе довгий перелік послуг, а й отримати відповідь на популярні запити щодо користування активами.

Представники Trustee обіцяють, що в найближчому майбутньому на криптоспільноту чекають багато цікавих новин і перспективних рішень у сфері Web3. З нетерпінням чекає подробиць!  

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини