Мурашки по шкірі: "жива річка" налякала туристів у горах. ВІДЕО
Янг Сяочжун, гід з 11-річним стажем, зняв незвичайне явище на відео, яке стало вірусним у соцмережах. За його словами, маса членистоногих, що рухалися, сягала 4 метрів завширшки та простягалася більш ніж на 50 метрів у довжину.
В одному з гірських районів Тайваню нещодавно були помічені тисячі багатоніжок, що повзли по землі в унісон, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".
Туристи, які відвідали Національний парк Шейпа в центральній частині Тайваню, стали свідками незвичайного явища, яке місцеві гіди ніколи раніше не бачили. Супроводжуючи групу з семи людей територією на захід від лісової дороги Далу, Янг Сяочжун, гід з 11-річним стажем, помітив, що знайома йому стежка здається вкритою опалим листям. Однак він помітив, що вона ворушиться. При найближчому розгляді листя виявилося багатоніжками, тисячі яких рухалися в одному напрямку, як жива річка.
Читайте також: "Проклятий" корабель, який зник 115 років тому, нарешті знайшли. ФОТО
Янг швидко дістав свій телефон і записав усе на відео, тому що за всі роки роботи в національному парку Шейпа він ніколи не бачив нічого подібного.
Пізніше він розповів журналістам, що маса членистоногих, які рухалися, сягала чотирьох метрів завширшки й, здавалося, простягалася більш ніж на 50 метрів у довжину. Гід додав, що в туристів пробігли муркоти по шкірі й вони злякалися, тільки глянувши на багатоніжок здалеку.
Читайте також: У США в продаж надійшов робот-собака з вогнеметом і шокував мережу. ФОТО, ВІДЕО
Янг додав, що це незвичайне явище змусило його замислитися про те, що це може бути ознакою стихійного лиха. Після того як відео з багатоніжками потрапило в соцмережі, люди почали телефонувати співробітникам національного парку Шейпа і питати про цей інцидент. Багато хто з них боявся, що явище може бути ознакою прийдешнього сильного землетрусу.
Співробітникам заповідника довелося виступити із заявою, в якій вони перепросили за те, що спричинили ажіотаж, і запевнили всіх, що "річка багатоніжок" — це цілком природне явище, спричинене, скоріш за все, змінами довкілля або погоди.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки