"Фуріоза: Шалений Макс. Сага" – цікаві факти про створення фільму
«Фуріоза: Шалений Макс. Сага» – це довгоочікуване повернення до культового антиутопічного світу «Шаленого Макса». В український прокат стрічка виходить вже з 23 травня, інформує UAINFO.org.
1. Історія, яка показана у «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» охоплює період у 15 років. За словами режисера Джорджа Міллера, це наштовхнуло його на думку про епічні форми — сагу, одіссею. Він переконаний, що мета «одіссеї» — не стільки фактаж, скільки зміни, що трапляються з внутрішнім світом головного героя. Тож, його новий екшн — це історія про спробу повернутися додому і про те, ким стає внаслідок цього головна героїня — Фуріозою.
2. Головну жіночу роль у фільмі виконала Аня Тейлор-Джой. Режисер Джордж Міллер вперше побачив її у «Відьмі» Роберта Еґґерса, але зацікавився лише декілька років потому, коли вона зіграла у «Минулої ночі у Сохо» Едгара Райта. Міллер запримітив, що вона надзвичайно жива, запекла та рішуча, навіть коли співає та танцює, а Райт остаточно переконав його у цьому.
«Потім я поспілкувався з Анею, показав їй сценарій, розповів про те, що ми робимо, і дізнався про неї багато цікавого. Як і Шарліз, вона займалася балетом. Вона їздила на мотоциклах. Вона жила з родиною, яка у всьому її підтримувала, але наважилася вийти у світ дуже рано. Тож, безумовно, був збіг з характером».
3. Команда художників-постановників фільму «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» мали створити Орду з 3000 байкерів. Для реалістичності вони розділили її на різні групи «племен»: група, яка була підготовлена до кінця цивілізації, група волелюбних наїздників та група поганців, які хотіли помститися Пустці. Саме мотоцикли підказують, що це за племена, коли ті ганяють на «Харлеях» чи інших байках.
4. Одна з фішок героя Дементуса, якого зіграв Кріс Гемсворт — це плюшевий ведмедик, якого він постійно носить з собою. Він символізує травми персонажа, та натякає, що ця людина, яка поєднала у собі диктатора, гуру та шоумена, має у своєму серці місце для співчуття. До речі, оригінального ведмедя придбали на еВау у Великій Британії, а потім зробили численні копії в Австралії.
5. Особливу увагу команда художників-постановників приділяла кольоровій гамі унікальних локацій. Так Бензоград був натхненний світлинами 1920-х років, на яких люди були з голови до ніг вкриті нафтою. Патронівськ зробили жовто-сіро-коричневим і для цього фарбували та розмальовували кожен клаптик локації, який потрібен був для зйомок.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки