Айфон 13: чому варто придивитися до моделі
Якщо потрібен смартфон зі збалансованим апаратним забезпеченням та актуальним дизайном, варто звернути увагу на базовий Айфон 13. Він підтримує оновлення IOS та демонструє продуктивність у ресурсомістких завданнях. «Тягне» популярні мобільні ігри та застосунки для обробки світлин, монтування відео, малювання.
Цікавий факт: після виходу iPhone 12 в мережі тривалий час ширилися чутки про те, що Apple змінить підхід до неймінгу через «репутацію» числа тринадцять. Мовляв, чергова лінійка називатиметься 12S. Однак, купертинівці виявилися не забобонними.
За габаритами телефони Айфон 13 компактні: діагональ 6,1 дюйма забезпечує комфорту посадку в долоні. Зручно керувати однією рукою: великий палець якраз дістає до країв екрана. Вага — всього 174 грами. Тримати «слухавку» біля вуха не складно: жодних болісних чи неприємних відчуттів у зап’ясті, навіть якщо розмова триває довго.
Ергономіка на висоті, але це не головна перевага.
Фірмова естетика Apple
Айфони красиві, і це факт. Імідж стоїть на одному щаблі з продуктивністю, отже, зберігається ідеальний баланс. Дизайн тринадцятої серії відповідає вимогам часу. Ба більше, відмінностей від iPhone 15 не так вже й багато.
-
Корпус — у формі плитки з плоскими бічними гранями;
-
рамки навколо екрана мінімальні та не відвертають від перегляду чи читання;
-
задня панель зі скла, щоправда, з глянцевим фінішем;
-
«моноброва» — значно менша, ніж у попередників, але не Dynamic Island;
-
блок камер квадратний, об’єктиви розташовані діагонально.
Зовнішність в iPhone 13 мінімалістична, водночас асортимент кольорів приємно вражає. Є навіть рожевий та червоний, всього доступно 6 відтінків.
Продуктивний процесор
«Серце» iPhone 13 — біонічний процесор A15, у якого 6 ядер продуктивності та ефективності, а також 4 — для забезпечення графічної потужності. Енергоспоживання оптимізоване, підтримуються технології машинного навчання. Захист від перегріву ефективний, під час заряджання та під дією високих навантажень смартфон зберігає нормальну температуру.
Безпека
Для розблокування — біометричний сканер обличчя. Він реагує лише на власника та мінімізує ризик несанкціонованого доступу до особистих даних. Можна налаштувати авторизацію через Face ID у застосунках. Наприклад, для онлайн-банкінгу. З шифруванням в Айфона також все гаразд, а операційка закритого типу стійка до вірусів.
Зрозуміле керування
З одного боку, відсутність програмованої кнопки дії та динамічного острівця можна віднести до недоліків. З іншого, спрощене керування без «наворотів» — це перевага.
З «тринадцяткою» все зрозуміло на рівні інтуїції:
-
дві парні механічні клавіші на лівій грані — для регулювання гучності;
-
мініатюрний тумблер над ними — для переходу в режим тиші;
-
кнопка праворуч відповідає за живлення.
Головний аргумент на користь тринадцятого Айфона — доступність. За Еплівськими мірками він недорогий, адже за два з половиною роки встиг відчутно втратити в ціні.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки