MENU

Усмішка під ключ: які послуги надає стоматологія

135 0

 

Усмішка під ключ: які послуги надає стоматологіяДжерело: healthydent.ua

Сучасні стоматологи – справжні чаклуни: можуть вирішити будь-яку проблему із зубами і повернути пацієнту сяючу посмішку. Чим займається стоматологія, які послуги надає, розповіли представники київської спеціалізованої клініки Healthy Dent.

Чистити зуби двічі на день – must have в догляді за порожниною рота. Але, як би ви не доглядали за зубами, навряд чи вдасться обійтися без допомоги стоматолога. Клініка стоматології – місце, де про ваші зуби дбають професіонали. Яку саме допомогу можна отримати в сучасній стоматології, поговоримо далі.

Найпоширеніші стоматологічні послуги

В описі діяльності стоматологічної клініки зазвичай вказується, що заклад надає «повний спектр стоматологічних послуг». Але що міститься в цій фразі? Це означає, що всю необхідну допомогу пацієнт стоматології може отримати в одному місці.

Послуги, що надає стоматологічна клініка:

 • діагностика стану зубів, ясен, зубощелепної системи;

 • профілактика і гігієна;

 • терапевтична стоматологія – лікування зубів та ясен;

 • ортодонтія – виправлення прикусу;

 • хірургічна стоматологія;

 • ортопедія – протезування зубів;

 • естетична стоматологія – напрямок, що займається красою зубів та усмішки.

Лікування зубів у стоматології

Терапевтична стоматологія – найбільш затребуваний напрямок роботи стоматолога. Нічого дивного, адже найпоширенішою хворобою в світі є карієс: діагностується в 98% людей. Стоматологічна допомога при лікуванні карієсу зазвичай полягає у видаленні уражених шарів дентину і пломбуванні зуба. Якщо карієс виявлений на початковій стадії, то можна обійтися навіть без свердління зубу – це вагомий аргумент на користь регулярних відвідувань стоматолога для профілактичного огляду.

Пульпіт – ще одна поширена проблема, з якою звертаються пацієнти. Запалення судинно-нервового пучка (пульпи) найчастіше виникає як ускладнення карієсу. Саме з пульпітом найчастіше звертаються пацієнти, які «терплять до останнього», але терпець уривається через сильний пронизливий біль, який дошкуляє вдень і особливо вночі. В клініці стоматолог за можливості врятує і вилікує нерв, або проведе депульпацію, усуне осередок запалення, запломбує кореневі канали і зуб.

Лікування хвороб ясен: гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу – також «єпархія» стоматолога-терапевта. Для усунення проблем із яснами використовуються комплексний підхід у лікуванні консервативними методами.

Протезування зубів

В ситуаціях, коли зуб за якихось причин неможна врятувати, або він сильно пошкоджений, встановлюється спеціальна ортопедична конструкція – зубний протез. Протезуванням зубів займаються стоматологи-ортопеди. Призначення протезів – відновити цілісність, функціональність і естетику зубного ряду. За допомогою протезування можна вирішити проблеми адентії (відсутності зубів) будь-якого рівня складності.

Варіанти зубних протезів

В залежності від клінічної ситуації використовуються постійні чи знімні протези. Поширені ортопедичні конструкції, що пропонує стоматологія в Києві:

 • коронки: незнімні протези, які встановлюються на окремі зуби. Показання: значне руйнування верхньої (коронкової) частини зуба;

 • мостоподібні конструкції: протези, що мають вигляд кількох поєднаних в один ряд коронок. Використовуються для заміни 1-3-х зубів поспіль;

 • вкладки: мініпротези, що по відтворюють зруйнований фрагмент зуба. Застосовуються, коли зуб настільки зруйнований, що встановити пломбу неможливо;

 • акрилові протези: суцільна знімна конструкція, що використовується при значній чи повній адентії. Бюджетний протез зуба, але досить жорсткий і недовговічний;

 • нейлонові конструкції: вдосконалений варіант знімного протезування, що на відміну від акрилових виробів має гнучкий базис. Технологія дозволяє виготовити протез для відновлення всього зубного ряду чи зубів, що відсутні на різних ділянках щелепи;

 • бюгельні протези: найбільш сучасний та зручний вид знімного протезування. Ці зубні протези відрізняються наявністю бюгеля – металевої дуги, яка надає ортопедичному виробу додаткової міцності.

Якщо є необхідність встановлення зубних протезів, радимо звернутися до стоматолога-ортопеда: лікар після огляду визначить оптимальний вид протезування.

 

Джерело: healthydent.ua

Без вікових обмежень: стоматологія для всіх

Знайомство зі стоматологією має починатися змалечку. Лікарі радять звертатися до стоматолога з першого року життя дитини, як тільки прорізався перший зубчик. Своєчасний і регулярний стоматологічний огляд допоможе зберегти молочні, а згодом і постійні зуби в найкращому стані. Оптимально, коли різні спеціалісти, включаючи дитячих стоматологів, терапевтів, ортопедів та ортодонтів працюють в одному закладі.

Сімейна стоматологічна клініка в Києві – місце, куди можна приходити всією родиною. Такий формат стоматології набуває популярності, через те, що це зручно для пацієнтів. При виборі медичного закладу слід поцікавитися, чи надає клініка послуги для пацієнтів різного віку, зокрема, дітей.

Сучасна стоматологія – заклад, в якому можна отримати професійну допомогу «під ключ»: звертаєтеся із стоматологічною проблемою, а виходите з клініки із сяючою усмішкою. Записуйтеся до стоматолога у разі виникнення питань щодо стану зубів, приходьте на профілактичний огляд і ваші зуби будуть в повному порядку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини