MENU

Хто стоїть за медіаатакою на генерала Мойсюка та нардепку Безуглу? - ЗМІ

1306 0

Хто стоїть за медіаатакою на генерала Мойсюка та нардепку Безуглу? - ЗМІ

Низка українських онлайн-видань стала учасником скоординованої інформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію народної депутатки Мар’яни Безуглої та військово-політичного керівництва країни.

Публікації, що з’явилися протягом останнього тижня, безпідставно звинувачують її у спробах змінити Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського саме на генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка. Тобто використовуючи реальну критику з її боку Олександра Сирського, дофантазували мотиви та події, підтвердження яким не існує, інформує UAINFO.org з посиланням на poshtar.info.

Першим про це написав політолог Євген Магда.

Цікаво, що саме він став джерелом інформації про можливу відставку та призначення Мойсюка, хоча ані Безугла, ані інші офіційні особи цього не підтверджували. Після публікації Магди, в ЗМІ поширили новини з провокаційними заголовками, натякаючи на особисті мотиви Безуглої у просуванні Мойсюка.

Попри те, що ці матеріали ґрунтуються виключно на чутках та припущеннях, без жодних фактичних доказів.

Експерти та блогери, а за ними й ЗМІ, вже тиждень поширюють неперевірену інформацію про нібито близькі стосунки між Безуглою та Мойсюком, їхні спільні поїздки на фронт. Однак, жодних доказів чи підтверджень цим заявам не надано, підкреслює у своєму дослідженні військовий аналітик Андрій Васильчук.

Ця кампанія викликає занепокоєння, оскільки вона вносить розкол у військове керівництво в час, коли єдність особливо важлива. Мотиви та цілі організаторів цієї дезінформаційної кампанії залишаються незрозумілими, але їхня діяльність явно шкодить національним інтересам України.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини