MENU

Франція готує коаліцію для відправки інструкторів в Україну: які країни проти

599 0

Франція готує коаліцію для відправки інструкторів в Україну: які країни проти

Франція офіційно звернулась до 10-ти країн Європи та США для створення коаліції країн для відправки інструкторів для навчання українських військових безпосередньо на території України.

Начальник Генерального штабу Франції Тьєрі Бурар минулого тижня надіслав лист до США, Великої Британії, Польщі, Нідерландів, Латвії, Литви, Естонії, Данії, Швеції з зверненням до уряду цих країн взяти участь у міжнародній коаліції з навчання українських військових в Україні, інформує UAINFO.org з посиланням на Welt

Welt стверджує, що до Німеччини не надійшов лист від Бурара. За даними джерел у Брюсселі, панівна німецька коаліція в останні тижні кілька разів у внутрішніх обговореннях наголошувала, що німецькі солдати не братимуть участі у такій навчальній місії.

Також американці відмовилися від запрошення, але Вашингтон всеодно його отримав, зауважує видання. За словами неназваних дипломатів Євросоюзу, Макрон все ще намагається здійснити тренувальну місію під егідою вже існуючої місії ЄС в Україні (EUMAM), але для цього потрібно змінити її мандат.

Проте, зазначає Welt, це цілком можливо: місію все одно буде переглянуто влітку, і її доведеться продовжити у листопаді.

Читайте також: Франція передає Україні винищувачі Mirage 2000: генерал оцінив авіаційне поповнення

Однак європейські дипломати заявили, що в Брюсселі існує опір пропозиціям з Парижа: більшість країн-членів ЄС виступають проти навчання бійців безпосередньо в Україні.

Наприклад, уряди Німеччини, Італії та Іспанії стурбовані тим, що навчання військових в Україні може "підвищити ризик ескалації та глибше втягнути Захід у війну", зазначають ЗМІ.

"Угорщина ж на зустрічі міністрів оборони ЄС наприкінці травня наголосила, що в України нібито більше "немає реальних шансів виграти війну", передає Welt.

У дипломатичних колах ЄС також зазначали, що з військової точки зору є безперечні переваги в тренуванні українських військових безпосередньо в їхній країні: навчання було б краще адаптоване до потреб Сил оборони, і солдатам не довелося б покидати свою країну для навчання за кордоном.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини