Ми в це віримо: 10 міфів про їжу, які заважають худнути
Чи знали ви, що популярний у дієтологів багатозерновий хліб, може містити різні види очищених зерен, які є шкідливими для організму? У подібні міфи ми віримо завдяки гучній реклами та нав’язливого маркетингу на полицях магазинів.
Про що ви могли вірити, проте це було лише вигадкою, розповіли в Eat This, Not That! Ознайомтесь із цим списком, щоб не вчинити помилки на шляху до красивої фігури, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.
Можна їсти все, бо отримані калорії спалюється у залі. Якщо ви не дотримуєтеся здорової дієти, лише тренувань недостатньо, щоб почати худнути. Збалансований підхід, який поєднує розумне харчування та фізичні вправи, дає кращі результати.
Якщо не їсти перед тренуваннями, можна спалити більше жиру. Без палива тренування будуть менш ефективними, а низький рівень цукру в крові та запаморочення можуть становити ще більшу небезпеку. Крім того, існує ризик переїсти після тренування у прагненні компенсувати втрачену енергію.
Усі калорії утворюються однаково. Різні продукти по-різному засвоюються організмом. Кукурудза, квасоля, індичка, курка, риба та інші білкові продукти дають відчуття ситості, спалюють більше калорій під час травлення та не сприяють накопиченню жиру. Солодощі з цукром не дають відчуття ситості, призводять до голоду та накопичення жиру.
Їсти на ніч не можна. Переїдання протягом дня, а не перед сном, веде до набору ваги. Перекус перед сном, навпаки може прискорити метаболізм та допомогти схуднути. Якщо з’їсти яблуко з мигдальним маслом, ягоди з вершками або гуакамоле, можна стабілізувати рівень цукру в крові та запустити процес спалювання жиру.
Можна їсти скільки завгодно, якщо це корисно. Хоча такі продукти, як авокадо, вівсянка або горіхи вважаються здоровими для організму, проте вони також місять калорії. Контролюйте розмір порцій, щоб не переїсти, навіть якщо їжа здорова. Також, купуйте продукти у невеликому пакуванні, щоб візуально контролювати порції.
Протеїнові коктейлі та батончики допомагають схуднути. Хоча білкові продукти можуть бути частиною здорової дієти, не всі вони однакові. Багато популярних батончиків та коктейлів містять шкідливі добавки та штучні підсолоджувачі. Краще вибирати продукти з цілими інгредієнтами, готувати коктейлі вдома та контролювати розмір порцій.
8 склянок води щодня гарантує втрату ваги. Пити воду корисно для здоров'я, проте це не гарантує схуднення. Не використовуйте спрагу як індикатор голоду, щоб не переїдати, а також дотримуйтесь здорового харчування та ритму життя.
Пиво викликає "пивний живіт". Пивний живіт може з'явитися через надмірне вживання калорій, а не лише пива. Зниження загального споживання калорій може допомогти позбутися пивного живота, незалежно від того, чи п'єте ви пиво.
Роли корисніше звичайних бутербродів. Хоча може здаватись що лаваш та тортильї є низькокалорійними - це не так. Для кращого контролю калорій краще обирати хліб.
Картопля - це порожні вуглеводи. Картопля багата на фітохімічні речовини, такі як флавоноїди та кукоаміни. Ці сполуки мають антиоксидантні та протизапальні властивості, які можуть принести користь для здоров'я. Таким чином, картопля може бути частиною дієти, якщо її готувати здоровим способом.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки