Екстракорпоральне запліднення: шлях до омріяної дитини
Екстракорпоральне запліднення – це метод репродуктивної технології, що дає шанс на щасливе батьківство парам, які борються з безпліддям. Завдяки ЕКЗ з'явилися на світ мільйони дітей по всьому світу.
Як це працює?
Процедура ЕКЗ передбачає поєднання яйцеклітини зі сперматозоїдом в лабораторних умовах, тобто поза жіночою репродуктивною системою. можна дізнатися на сайті або звернутися безпосередньо до фахівців. Спершу жінку піддають гормональній стимуляції, що дозволяє їй отримати більшу кількість ооцитів. Яйцеклітини отримують за допомогою ультразвукової пункції фолікулів. Сперма партнера або донора готується для запліднення. Запліднені яйцеклітини розвиваються в інкубаторі 5 днів. Потім 1-3 ембріони переносяться в матку.
Переваги ЕКЗ
Екстракорпоральне запліднення – це один з найефективніших методів лікування безпліддя, що має ряд переваг:
• висока результативність: завдяки вдосконаленим технологіям та індивідуальному підходу метод дає високі шанси на успішне запліднення;
• безпека: процедура ЕКЗ є безпечною і добре переноситься більшістю жінок;
• індивідуальний підхід: план лікування ЕКЗ розробляється для кожної пари персонально;
• широкий спектр методів, включаючи ICSI, ЕКЗ у природному циклі, кріоконсервацію ембріонів та інші.
Кому підійде цей метод?
Процедура екстракорпорального запліднення призначена для пар, які безрезультатно намагаються завагітніти. Він використовується як останній крок, коли інші методи, такі як моніторинг циклу чи інсемінація, не дають результатів або якщо пара не може зачати дитя за станом здоров’я. Виражений спайковий процес органів малого таза, непрохідність чи відсутність маткових труб, різні форми ендометріозу, порушення дозрівання фолікулів та овуляції, передчасне виснаження яєчників, чоловічий фактор (низька якість сперми, еректильна дисфункція, анеякуляція) – далеко неповний список показань до екстракорпорального запліднення.
Фактори, що впливають на успішність ЕКЗ
По-перше, чим молодша жінка, тим вищі шанси на успішне запліднення та вагітність. Для успішного ЕКЗ важливо мати здорові ооцити та якісні сперматозоїди. По-друге, чим довше триває безпліддя, тим нижчі шанси на успішне ЕКЗ. Тож, не потрібно зволікати в цьому питанні. Правильно підібраний протокол стимуляції яєчників може значно підвищити шанси на успіх. Важливо чітко дотримуватися рекомендацій лікаря протягом курсу лікування лише у перевірених і акредитованих медзакладах.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки