Олімпіада-2024: українські футболісти на останніх хвилинах здобули перемогу

89 0

У суботу, 27 липня, Збірна України з футболу здобула історичну перемогу на Олімпійських іграх-2024. У другому матчі групового етапу команда Руслана Ротаня обіграла Марокко з рахунком 2:1 та зберегла шанс на вихід до плейоф.

Протягом першого тайму обидві команди створили кілька небезпечних моментів, але лише українці змогли реалізувати свою можливість. Збірна України відкрила рахунок на 22-й хвилині матчу. Максим Брагару прорвався по лівому флангу та віддав простріл у центр, де Дмитро Криськів відправив м'яч у ворота суперників, інформує UAINFO.org з посиланням на Главред.

У другому таймі марокканці зрівняли рахунок завдяки реалізованому пенальті. Суф'ян Рахімі влучив у ворота на 64-й хвилині після того, як Володимир Салюк порушив правила в штрафному майданчику. Спочатку арбітр показав жовту картку українському захиснику, але після перегляду на VAR вирішив дати Салюку червону картку.

Попри чисельну меншість, українці не лише втримали нічийний рахунок, а й вирвали перемогу. На 90+8-й хвилині Ігор Краснопір забив вирішальний гол. Гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь України.

Цей матч став історичним для України, оскільки вперше вона бере участь у футбольному турнірі Олімпіади. Турнірна таблиця групи B після двох турів виглядає так: Аргентина (3 очки), Марокко (3 очки), Україна (3 очки), Ірак (3 очки).

В першому турі українці програли Іраку (1:2), тоді як Марокко обіграв Аргентину (2:1). В іншому матчі другого туру групи B Аргентина здобула перемогу над Іраком з рахунком 3:1.

У третьому турі 30 липня Україна гратиме з Аргентиною в Ліоні, а Марокко змагатиметься з Іраком. До плейоф виходять дві найкращі команди з кожної групи. Якщо "синьо-жовті" потраплять до чвертьфіналу, вони зіграють з представником групи А (Франція, США, Гвінея, Нова Зеландія).