Які ювелірні вироби користуються найбільшим попитом?
Зі стародавніх часів люди прагнули прикрасити не лише свій побут, а й себе особисто. В різні часи це робилось по різному. Ті, хто мав змогу, підкреслював свою індивідуальність та фінансові можливості за допомогою дорогоцінних металів та коштовного каміння. Пройшло чимало століть, а люди й наразі використовують поєднання цих двох складових для тих самих цілей. Сьогодні ювелірні вироби – це уособлення неповторності та мистецтва, здатні підкреслити вашу особистість та вишуканий смак.
Сяйво вишуканості та краси
Сьогодні можна придбати справжній шедевр ювелірного мистецтва у будь-якому форматі, будь то золоті сережки з смарагдом, срібна каблучка зі вставками сапфіру чи браслет червоного золота з діамантами. І зрозуміло чому.
Дорогоцінні вироби завжди були, є і будуть затребуваними. Адже краса і вишуканість, поєднані у невеличкому аксесуарі – це те надзвичайне, що втілює у собі природну красу дорогоцінного металу з інкрустацією коштовного каменю у поєднанні з роботою майстра, який надає виробу ідеальної форми та вибирає досконале поєднання складових.
Сьогодні не проблема купити ювелірні вироби не лише жінок, а й для чоловіків та дітей. Широкий асортимент, що пропонують інтернет магазини, дає можливість підібрати виріб відповідно до цілей, естетичного уподобання та можливостей гаманця.
Що пропонує ринок ювелірних виробів?
Класифікувати ювелірні вироби – надзвичайно складна справа. Як варіант, можна завітати до відомого ювелірного магазину https://zolotakoroleva.ua/, який є справжньою енциклопедією ювелірних виробів.
Насправді ця ніша настілки різнопланова, що ретельний перелік всіх видів займе багато часу та сторінок. Якщо розглядати питання лаконічно, сьогодні найпопулярнішими є наступні ювелірні вироби та коштовності:
-
за типом – каблучки, обручки, годинники, сережки, кольє, браслети, брошки, шпильки, ланцюжки, підвіски, кулони, хрестики, столове срібло тощо;
-
за призначенням – особисті прикраси (аксесуари), подарункові сувеніри та прикраси для інтер’єру, приурочення (весільні, обручальні, ювілейні, для хрестин);
-
за гендерною та віковою орієнтацією – жіночі, чоловічі та дитячі;
-
за матеріалом – золото, срібло, платина тощо;
-
за типом інкрустації – діамант, сапфір, смарагд, перли, гранат, рубін, топаз, фіаніт тощо.
Ювелірні вироби можуть відрізнятися за стилем (модерн, класика, ампір, арт-деко тощо) та дизайном – різний формат, геометрія, оздоблення, покриття (позолота, червління, гравірування), а також мати релігійне вираження (хрестики).
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки