MENU

США позбавили Україну шансу знищити десятки найкращих російських Су-34, – Forbes

342 0

США позбавили Україну шансу знищити десятки найкращих російських Су-34, – Forbes

В України на початку цього літа була рідкісна нагода завдати серйозного удару по інфраструктурі 47-го гвардійського бомбардувального авіаційного полку Повітряно-космічних сил Росії, який завдає ударів КАБами по прикордонних областях України, але США не дозволили.

Впродовж кількох місяців українська влада просила дозволу у західних союзників на використання їхньої зброї для завдання ударів по території РФ, зокрема, щоб уразити російські військові літаки, які стояли просто неба на аеродромах усередині Росії на невеликій відстані від кордону з Україною. Втім, партнери їм відмовили, через що Україна втратила шанс знищити ворожі винищувачі.

Про це пише видання Forbes, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Читайте також: "Відповідь мене здивувала": нардеп пояснив, що непокоїть США у питанні ударів вглиб РФ

Як пише видання, в України на початку цього літа була рідкісна нагода завдати серйозного удару по інфраструктурі 47-го гвардійського бомбардувального авіаційного полку ПКС Росії, який завдає ударів КАБами по прикордонних областях України.

"Українці просили дозволити обстріляти цю базу своїми найкращими ракетами армійського тактичного ракетного комплексу американського виробництва. ATACMS практично неможливо перехопити. Але адміністрація президента США не дозволила. Як і раніше, Україна матиме право обстрілювати цілі з ATACMS лише території України окуповані Росією. Росіяни помітили гарячу дипломатію щодо ATACMS і ухвалили рішення вивести Су-34 з воронезького "Мальшево" та інших прикордонних аеродромів", — пише видання.

Читайте також: У Білому домі пояснили, чому не дозволяють Україні бити американською зброєю вглиб Росії

Зазначається, що у період з другої половини червня до середини липня російські війська перемістили левову частку цінного військового майна подалі від прикордонної зони з Україною. Зараз багато Су-34 перебувають на базах за сотні миль від кордону. Вони не є невразливими для українських безпілотників, але захищені від більшості з них, а також від ATACMS.

"Якщо Білий дім коли-небудь дасть дозвіл на використання ATACMS на російські бази, може бути надто пізно. Найцінніші цілі можуть бути занадто далеко", — резюмує видання.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини