MENU

Колін Фаррелл розповів про рідкісне захворювання свого 20-річного сина: що таке синдром Ангельмана

1282 0

Колін Фаррелл розповів про рідкісне захворювання свого 20-річного сина: що таке синдром АнгельманаФото: People

Ірландський кіноактор Колін Фаррелл, відомий ролями в фільмах "Телефонна будка", "Рекрут", "Поліція Маямі: Відділ моралі" тощо, розповів про рідкісне захворювання свого 20-річного сина. Він поділився тим, з якою бідою зіштовхнулася його сімʼя та як це на них вплинуло.

Спадкоємець Фаррелла – Джеймс – страждає на синдром Ангельмана. Саме підтримці людей із цим захворюванням актор вирішив присвятити свій новостворений благодійний фонд, пише People, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Джеймс не може розмовляти та погано їсть сам, тому йому потрібний особливий догляд.

"Я вперше говорю про це, і, очевидно, єдина причина, чому я говорю, полягає в тому, що я не можу запитати Джеймса, чи хоче він це зробити. Я говорю з Джеймсом так, ніби йому 20 років і він досконало володіє англійською мовою і має когнітивні здібності, що відповідають віку. Але я не можу отримати від нього конкретної відповіді на питання, комфортно йому все це чи ні, тому мені доводиться приймати рішення, ґрунтуючись на знанні духу Джеймса", – пояснив Фаррел.

Читайте також: Попри засторогу лікарів: важкохвора Селін Діон планує відновити виступи. ФОТО

Актор виховує сина спільно з колишньою дружиною-моделлю Кім Борденейв. Джеймс впізнає батька, любить гратися та поводиться соціалізовано. Його батьки обожнюють сина та допомагають йому в усьому.

"Повторення, рівновага, його хода, що смикається. Коли він уперше почав годувати себе сам, до кінця його обличчя нагадувало картини Джексона Поллока. Але в нього виходить, він чудово годує себе. Я пишаюся ним щодня, бо вважаю його просто чарівним", – зізнався батько.

Колін Фаррелл прагне допомогти людям, які страждають на синдром Ангельмана та після 21-річчя залишаються самотніми.

Це захворювання характеризується затримкою психічного розвитку, порушенням сну, нападами, хаотичними рухами (особливо рук) і неконтрольованим сміхом. Через останній симптом генетичне захворювання іноді називають "синдромом щасливої ляльки" або "синдромом Петрушки".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини