Залишилося трохи менше ніж 20 км: аналітик розповів, як діють ЗС РФ навколо Покровська
За словами Романа Погорілого, ситуація на Покровському напрямку Донбасу активно змінюється і залежить від обставин. Зараз противник має намір вийти на нові висоти за допомогою тактики штурмів малими групами.
Російські окупанти продовжують спроби просування на Донбасі та наближаються з кожним днем все ближче до Покровська. Деталями в ефірі "Громадського радіо" поділився аналітик і співзасновник DeepState Роман Погорілий, інформує UAINFO.org.
За його словами, росіянам залишилося пройти до міста на сході близько 20 кілометрів. Вони вже захопили населений пункт Миколаївка в Краматорському районі, який розташований неподалік. При цьому загалом ситуація може швидко змінюватися.
Читайте також: ЗСУ формують передумови для деокупації Харківщини: військовий розповів про ситуацію на сході
"Якщо провести лінійку від лінії бойового зіткнення зараз, до Покровська залишається трохи менше ніж 20 кілометрів. Але це цифри. Вони можуть швидко змінюватися або залишатися такими ж. Це залежить від обставин. Вони активно змінюються. Тому що ворог змінює вектори наступу. Він зараз пробує виходити на висоту. Дійсно досягли її початку в населеному пункті Миколаївка. Друга ключова висота — Очеретине. Зараз росіяни намагатимуться його (населений пункт, — ред.) пробивати", — заявив Роман Погорілий.
Окремо аналітик додав, що у ЗС РФ є кількісна перевага і насамперед це стосується особового складу. Також активно працює артилерія, авіація і техніка, тому бійцям ЗСУ потрібно якомога більше снарядів.
Читайте також: Великі втрати заважають окупантам просуватися на Покровському напрямку, – НГУ
Крім того, противник обрав однією з основних своїх тактик — штурми малими групами. Він постійно так робив, коли основною силою була саме піхота і це фіксувалося в районі міст Сіверськ та Часів Яр.
"У Часовому Яру вони (росіяни, — ред.) намагаються цими невеликими групами переходити канали та закріплюватися. Також це постійно відбувалося в районі Авдіївки. Щоправда, зараз ці невеликі групи перетворилися на 40-60 осіб. Вони намагаються пробиватися невеликими групами, накопичуватися, а після того, як відбулося насичення, вони створюють певне угруповання. І це вже перетворюється на місце для скупчення, яким вони продовжують наступати", — підсумував Роман Погорілий.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки