Стратегія "м'ясорубки" не слабшає: у BBC розповіли, хто з росіян найчастіше гине на війні проти України
Добровольці, які підписали контракт із Міноборони РФ, становлять найбільшу кількість росіян, загиблих на полі бою з моменту початку повномасштабного вторгнення.
Про це пише BBC, аналізуючи дані про загиблих окупантів, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
«Ми встановили імена 70 112 російських солдатів, убитих в Україні, але вважається, що фактична кількість значно вища», — йдеться в публікації.
Зазначається, що кількість смертей серед добровольців тепер перевищує інші категорії - 13 781 (20%).
Колишні ув’язнені, які пішли на війну в обмін на помилування за свої злочини, раніше були найвищими, але тепер на них припадає 19% усіх підтверджених смертей.
Читайте також: Теза "своїх не кидаємо" вже давно розбилася на друзки: експерт пояснив заяву Алаудінова про полонених "кадирівців"
Видання наводить історію окупанта Ріната Хусніярова, називаючи її типовою серед історій загиблих добровольців. Чоловік був родом з Уфи, працював на двох роботах, щоб звести кінці з кінцями, і підписав контракт із Міноборони РФ у віці 62 років. Вирушивши на війну проти України, він прожив менш ніж троє місяців.
«Згідно з проаналізованими нами даними, більшість чоловіків, що записуються на військову службу, приїжджають із невеликих міст у тих регіонах Росії, де складно знайти стабільну і високооплачувану роботу», — пише BBC.
Більшість загиблих окупантів, які добровільно вирушили на війну, були віком від 42 до 50 років, а найстаршому був 71 рік.
«Зростання втрат серед добровольців почасти пояснюється їхнім розгортанням у найскладніших в оперативному плані районах на лінії фронту, зокрема в Донецькій області на сході, де вони становлять кістяк підкріплення для виснажених підрозділів», — пише BBC із посиланням на своїх співрозмовників серед окупантів.
Видання зазначає, що стратегія «м'ясорубки» Росії не слабшає. За один день гинуть сотні. Зокрема, намагаючись захопити Часів Яр і Покровськ.
Читайте також: У Росії закликали батьків строковиків змиритися з відправкою на фронт на Курщині і пообіцяли рай у разі смерті
У BBC також наголосили, що уряд країни-агресорки намагається уникнути нової хвилі мобілізації, але посилює заклики до добровольців на військову службу та стимулює їх до цього. Регіональні чиновники повідомляють, що «їм згори було доручено спробувати набрати людей із місцевих округів».
Опинившись на полі бою, окупанти скаржаться на погану екіпіровку і відсутність підготовки. За словами одного з них, їх завантажили в поїзди, потім у вантажівки та відправили на фронт, де їх одразу ж кинули в бій. Шлях від військкомату до лінії фронту дехто з росіян долає всього за тиждень.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки