MENU

"Це дуже небезпечно, дуже небезпечно": спадщина чинного президента США – розпалення світової війни, – політолог

663 0

"Це дуже небезпечно, дуже небезпечно": спадщина чинного президента США – розпалення світової війни, – політолог

Війна, яку з усіх сил хотіли втримати у межах України, уже розповзлася по світу, відгукнувшись на Близькому Сході та розморозивши конфлікт, що "дрімав" десятиліттями. На черзі - Східна Азія. А далі? І далі нічого доброго теж не буде.

Про це пише політолог Петро Олещук, інформує UAINFO.org.

"Отже, вчора нарешті був день західних реакцій на появу північнокорейських військових на україно-російському фронті. Реакції були звичні. Тобто - "ніякі".

Генсек НАТО Рютте підтвердив залучення Росією солдатів з КНДР у війні проти України. Він закликав Росію і КНДР негайно зупинити ці дії.

Також стало відомо, що нових обмежень на використання Україною американської зброї не буде, навіть якщо Північна Корея вступить у війну. США не вводитимуть додаткових обмежень на використання Україною американської зброї у разі залучення Північної Кореї до конфлікту, заявили в Пентагоні. Тобто, Україні не заборонять стріляти у північнокорейців. Серйозна реакція.

Ну сам президент США Дж. Байден, коментуючи ситуацію, заявив, що "це дуже небезпечно, дуже небезпечно".

Щодо останнього, то, думаю, варто пояснити, що "небезпечно" у даному випадку не стільки для нас (хоча для нас, це, звісно, реально небезпечно, бо будь-яке посилення агресора несе ризики), скільки для самого Байдена.

Читайте також: У Конгресі закликали Байдена до "прямих військових дій" через солдатів КНДР в Росії

Символічно, що поява північнокорейців на фронті очікується у останні дні перед виборами Президента США, після яких Байден залишить цей пост. І саме перед цією "відставкою" трапляється подія, яка знаменує собою повний, тотальний провал зовнішньополітичної лінії Байдена, який матиме далекосяжні негативні наслідки. Уже не лише для України - для самих США.

Вступ північнокорейців у війну - це якраз та сама "ескалація", якої так прагнули уникнути у Вашингтоні. Наслідки будуть, і будуть непрогнозованими. КНДР, за оцінками західних ЗМІ, уже одержала від росіян 5,5 млрд доларів за зброю та снаряди. Що одержить за "гарматне м'ясо" - не відомо, але очевидно, що не лише нафту з кукурудзою. У ЗМІ пишуть про технології ядерної зброї, авіацію, для якої пілоти з КНДР уже навчаються на російській території. Сама ж північнокорейська армія буде одержувати бойовий досвід у найсерйознішій війні сучасності. Скоро КНДР стане серйозною військовою потугою, і ця потуга уже відверто погрожує одному з найважливіших союзників США - Республіці Корея. Росіяни ж уже навіть формалізували договір з КНДР.

На черзі - аналогічний договір з Іраном. Теж зброя, теж авіація, ППО, ядерні технології. Ще одному ключовому союзнику США, Ізраїлю, приготуватися. От уже і військовий конфлікт, у який будуть змушені прямо вступити США, не за горами. А що далі? Глобальний конфлікт?

І коли американські солдати воюватимуть у цій війні майбутнього, то єдиний, кого вони будуть змушені за це дякувати, це Дж. Байден. Бо він все це "заварив". Можливо, навіть з "кращих міркувань" - не "поширювати війну". Але Чемберлен з Даладьє теж, до речі, не хотіли "ескалації", і чим все це завершилося - загальновідомо. <...>

Читайте також: Обмежень на використання зброї не буде: в США відреагували на інформацію про можливий вступ у війну військових КНДР

США хотіли "розіграти" з росіянами обмежену "войнушку" за "визначеними правилами", потім заморозити все, аби самим показати "перемогу", але і росіянам дати "перемогу", щоб путінський режим не постраждав, рашка не розвалилася, і можна було б спокійно чекати у ній на "демократичний транзит" за участі "ліберальної опозиції". Для цього було треба постійно обмежувати воєнний потенціал України, але і не давати їй програти, щоб все виглядало "пристойно".

Але вони забули, що сіли грати у шахи з психопатом, для якого завоювання України - головна одержимість, заради якої він піде на все. І уже пішов. Війна, яку з усіх сил хотіли втримати у межах України, уже розповзлася по світу, відгукнувшись на Близькому Сході та розморозивши конфлікт, що "дрімав" десятиліттями. На черзі - Східна Азія. А далі? І далі нічого доброго теж не буде.

І в основі цього лише одне - "замирення" одного психопатичного диктатора-терориста і бажання зберегти його кляту державу. От така буде спадщина чинного президента США - розпалення світової війни.

Звісно, він ще може щось зробити. Час є. Але бажання явно немає. Він просто буде казати, що "це небезпечно". Небезпечно. Для всіх. Для всіх все це дуже і дуже погано. Але що з цим робити? Відповідь міг би дати справжній лідер, які на "Заході" уже, схоже, вимерли", - пише політолог.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини