Як підготувати міні-ПК до роботи: найважливіші периферійні пристрої
Компактні системні блоки спеціально створені для використання в умовах дефіциту простору. Підходить для дому та офісу. Важать до 2 кг, тому вважаються мобільними. Завдяки великій кількості портів сумісні з аксесуарами та периферією. Легке і швидке підключення — гарантія користувацького комфорту.
Можна обрати міні ПК з різноманітними роз’ємами за посиланням https://www.moyo.ua/ua/comp-and-periphery/noutebook_pc/comp/mini-pk_nettop/. Щоб підготувати його до роботи, потрібно як слід укомплектувати допоміжними пристроями для отримання інформації.
Монітор
Хоча продуктивність тримається на «залізі», найбільше приходиться взаємодіяти з монітором. Обрати його не так вже й складно. Достатньо перед купівлею проаналізувати 5 критеріїв:
-
Розмір діагоналі. Для офісних завдань, «дистанційки» та відеоконференцій — до 21 дюйма. Для домашньої рутини — до 25 дюймів. Для графіки — від 27 дюймів.
-
Роздільність. Full HD — компроміс ціни та якості. WQHD — ідеально для мультимедіа. Ultra HD — актуальний стандарт з гарними перспективами.
-
Частота оновлення. Базові 60 Гц добре сприймаються, ігрові 120 Гц забезпечують ідеальну плавність. Головне — не «переборщити», адже характеристики екрана мають відповідати можливостям відеокарти.
-
Спосіб встановлення. Коли місця в робочій зоні мало, доречний монтаж дисплея на стіну.
-
Яскравість. 200-400 кд/м2 достатньо для приміщень з помірним штучним освітленням.
Клавіатура
Клавіатура необхідна для набору тексту, введення символів та формул. А ще для швидкого доступу до налаштувань. Рядок функціональних кнопок дозволяє швидко налаштувати гучність, відкалібрувати яскравість, керувати бездротовими інтерфейсами.
Щоб правильно підібрати «клаву» під індивідуальні потреби, варто відповісти на такі питання:
-
Як часто доводиться працювати з числами та таблицями? Відповідь дозволить визначити, чи знадобиться нампад.
-
Чи передбачає робочий графік виконання задач в нічний час? У разі ствердної відповіді без підсвічування не обійтися.
-
Чи триггерить шум під час роботи? Механічні клавіатури гучні, тож для любителів тиші більше підходять мембранні або гібридні.
Мишка
Без мишки нікуди, адже у неттопів, на відміну від ноутбуків, немає клавіатури з тачпадом. Маленька бюджетна модель з мінімальною кількістю кнопок без можливості програмування — непоганий варіант для невибагливого користувача. Обов’язково з якісним кабелем, який не заломлюється та має зручну довжину.
Навушники
Обов’язковий аудіосупровід в іграх чи під час перегляду відеоконтенту. Щоб звук лунав на всю гучність, можна під’єднати портативні колонки чи саундбар. Є ймовірність, що це заважатиме оточенню, тож доведеться вдягати навушники. Для дротових зі звичайним штекером є стандартний роз’єм міні-Джек. Якщо підтримуються бездротові інтерфейси та передбачено Блюутуз-модуль, варто купити навушники Bluetooth за посиланням https://www.moyo.ua/ua/acsessor/ipod_headphones/bluetooth/.
Вебкамера
Якщо монітор без вбудованої вебки, її доцільно купити окремо. Вона забезпечує відеозв’язок у режимі онлайн. Це також інструмент для прямих трансляцій, який використовується для дистанційного відеоспостереження.
З таким комплектом периферійного оснащення мінікомп готовий до різних сценаріїв експлуатації.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки