MENU

П'ятикратна перевага ворога: у Генштабі розповіли, чому створюють нові бригади, а не поповнюють старі

295 0

П'ятикратна перевага ворога: у Генштабі розповіли, чому створюють нові бригади, а не поповнюють старі

ЗС РФ зросли на 100 тисяч осіб, і їм протистоять ЗСУ, яким доводиться воювати на фронті, довжиною 1300 км, розповів речник Генштабу Дмитро Лиховій. Щоб ефективно втримувати позиції, не доцільно нові сили вливати в старі підрозділи.

Генштаб ЗСУ бачить розміри російської армії, її зростання протягом останнього часу, а також розтягнення лінії фронту. Крім того, враховують, що для ефективного відновлення сил бойової бригади потрібне злагодження. Це пояснює стратегію командування щодо створення нових бригад.

Про ситуацію в українському війську речник Генерального штабу ЗСУ капітан Дмитро Лиховій розповів у коментарі виданню "Українська правда", інформує UAINFO.org.

Читайте також: "Це найбільший жах": Жорін пояснив, у чому проблема з українськими фортифікаціями

Лиховій пояснив, що на 1300 км лінії фронту ЗС РФ мають "значну перевагу, іноді 5-кратну". З його слів, ворог збільшив військо на 100 тис. нових солдатів, з'явились нові дивізії, полки, бригади, які долучились до боїв. Єдиний спосіб протидіяти такій кількості російських солдатів — це відповідно збільшити кількість людей в Силах оборони. При цьому має сенс створення нових, а не поповнення старих бригад, заявив речник Генштабу.

Представник Генштабу окремо прокоментував повідомлення у соцмережах, у яких критикують рішення Генштабу не закривати потреби тих підрозділів, які перебувають "на нулі". Ці підрозділи дійсно потребують поповнення особового складу, особливо, якщо ведуть важкі бої у точці прориву росіян, визнав Лиховій. Відновити їх не можуть, оскільки на сьогодні у Збройних сил "немає [такої] можливості".

Читайте також: "Excalibur з GPS не працює взагалі": командир батальйону "Ахіллес" заявив про неефективність західних озброєнь

Щоб відновити бригаду, по-перше, її потрібно відвести з фронту, а замість неї має бути кого поставити. По-друге, нові бійці, які увіллються в підрозділ, повинні пройти бойове злагодження, а це не можливо під час боїв. Речник Генштабу наголосив, що війську потрібні навчені та злагоджені резерви: саме для цієї мети й створюють нові бригади. Якщо ж потрібно закрити прорив, то викликають інші досвідчені підрозділи з більш спокійних ділянок.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини