Нові обстріли України: експерт спрогнозував, куди Путін поцілить наступні міжконтинентальні ракети
За підрахунками аналітиків, Росія могла накопичити понад півтисячі таких ракет.
Після того, як президент України Володимир Зеленський повідомив, що одна з ракет, якою вдарила путінська армія по Дніпру, мала характеристики міжконтинентальної балістичної, стало відомо, що у путінської армії на складах приблизно понад 500 одиниць такого озброєння. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів колишній речник Генштаба ЗСУ, військовий експерт Владислав Селезньов, інформує UAINFO.org.
"У Росії понад півтисячі ракет, якщо говорити про "Булаву", "Сатану", "Ярс" та інші, які виготовляла Російська Федерація за ці 30 років та які їй дістались у спадок від Радянського Союзу. Тобто більше, ніж достатньо. Йдеться про ракети, які є міжконтинентальними. Вони різного виду базування — наземного, підземного (шахтного), на підводних човнах", — пояснює Селезньов.
Читайте також: Зеленський відреагував на заяву Путіна про удар "Орєшніком" по Дніпру
Враховуючи те, що про приліт ракети з характеристиками міжконтинентальної заявив президент України, Владислав Селезньов підкреслює, що така ракета була застосована в бойовому режимі вперше в історії людства.
"Звісно, що там не було ядерної компоненти, але експерти дослідять, що саме вона містила", — припускає Селезньов.
За словами військового експерта, в пріоритеті у путінської армії є знищення українських військових об`єктів.
"Звісно, для Путіна важливо зруйнувати військові обєкти та обєкти військової інфраструктури. Також для ворога важливо зруйнувати наші ключові магістралі та логістичні хаби. Тому цілком ймовірно, що ці ракети будуть поцілювати куди завгодно. Захистити все неможливо. Наприклад, наші дамби на Дніпрі хоча й будувалися у радянські часи, але прямого влучання ракети з ядерним начинням вони не витримають", — каже Селезньов.
Читайте також: Ракета "Орєшнік" була створена на базі міжконтинентального "Рубєжа", - Пентагон
На його думку, очевидно, що в зоні ризику перебувають всі об`єкти, які підпадають під визначення стратегічних.
За словами Селезньова, перехоплювати міжконтинентальні балістичні ракети здатні системи ППО THAAD.
"А на нижчих дистанціях, безпосередньо на підльоті боєголовок до цілей — в таких випадках можуть працювати комплекси Patriot, NASAMS, SAMP/T", — каже він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки