MENU

Експерт пояснив, чому наразі "Орєшнік" не являє собою великої небезпеки для України

346 0

Експерт пояснив, чому наразі "Орєшнік" не являє собою великої небезпеки для України

Цей тип ракети ще не скоро буде запущений у серійне виробництво.

Російські загарбники прагнуть того, щоб потенційний запуск ракети "Орєшнік" викликав в українців таку ж тривогу, яку викликає зліт носія ракет "Кинджал". Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив військовий експерт Defense Express Іван Киричевський, інформує UAINFO.org.

Він заявив, що за російськими стандартами ракета не може бути запущена у серійне виробництво, поки не пройшла 10 успішних запусків.

"До першого пуску по Дніпру ракета "Орєшнік" мала лише два пуски. Тобто, їй ще далеко до статусу серійної, на щастя", - зазначив Киричевський.

Читайте також: Експерт назвав найнебезпечнішу російську ракету: Це не "Орєшнік"

Раніше українська розвідка повідомляла, що Росія наразі може виготовляти до 25 ракет "Орєшнік" протягом року, але з урахуванням досвіду виробництва міжконтинентальних балістичних ракет.

"У росіян виходить своєрідна "матрьошка". Ракета "Ярс" – основа ядерної тріади, яка складається з трьох ступенів. Якщо один із них прибрати, то отримаємо "Орєшнік". Тоді росіяни мають зробити вибір: або вони штампують ці ракети і відмовляються від оновлення ядерної тріади, або продовжують оновлення ядерної тріади, і ракети "Орєшнік" виробляють в невеликій кількості", - зазначив він.

Аналітик заявив, що наразі Україна не має можливості збивати дану ракету, але не потрібно виконувати роботу росіян і лякатися зброї, яка навіть не вийшла у серійне виробництво. У РФ є достатньо інших ракет, які є у серійному виробництві і доставляють набагато більше проблем.

Читайте також: Ворог на початок грудня міг накопичити до 1500 ракет різного типу, – авіаексперт

"Коли малюють інфографіки, що "Орєшнік" долетить до Києва за три хвилини, а до Львова за п'ять, це свідчить про проблеми з логікою і знанням балістичної траєкторії. У випадку з "Орєшніками" треба рахувати не по прямій, а як рівнобедрений трикутник. ГУР повідомляло, що "Орєшнік" летів 15 хвилин на відстань 800 км від Капустиного Яру до Дніпра. Тому навіть за наявності у росіян таких ракет виникає питання, як вони можуть літати, оскільки це дослідна розробка. Є дані, що як мінімум один випробувальний пуск "Орєшніка" завершився невдачею. Порівняно з "Сарматом", який пройшов лише один випробувальний пуск, а два інших вибухнули, результат непоганий, але питання, чому "Орєшнік" має літати, залишається", - додав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини