Росіяни на Курщині вдалися до тактики Другої світової, - Forbes
Щоб хоча б якось забезпечити переправу через річки в Курській області, росіяни звернулися до використання технології часів Другої світової війни.
Оглядач Forbes Девід Акс зазначає, що під час Другої світової війни деякі армії, включно з британською, використовували металеві конструкції, які закріплювали на шасі танків, інформує UAINFO.org з посиланням на Главред.
Ці імпровізовані "смішні мости" дозволяли швидко долати перешкоди, які блокували транспорт на полі бою.
"Вісімдесят років потому в Курській області на заході Росії російські повітряно-десантні війська розгортають модифіковані десантні машини БТР-Д у такий самий спосіб: навалюючи те, що схоже на дерев'яну підлогу, на 13-тонні гусеничні машини і скочуючи їх у річки. Занурюючись у грязьові русла річок, імпровізовані поверхні машин виконують функцію мостів", - пише аналітик.
За словами Акса, російські БТР-Д активно використовуються на західній частині Курського виступу. Для атак на українські позиції в селі Дар'їно і його околицях російські війська спочатку мають подолати річку Снагость.
Читайте також: "На руках усі карти": Україна наступає у Курській області, Трамп може скористатися вразливістю Росії, — The Hill
Проте українські сили знищують як цивільні мости, так і тимчасові або понтонні конструкції, які споруджують російські інженери.
Крім того, українці цілеспрямовано атакують спеціалізовані мостові транспортери, що їх застосовують росіяни.
Хоча БТР-Д також уразливі для мін, ракет, артилерійських обстрілів і дронів, вони мають високу мобільність і здатні рухатися зі швидкістю до 40 миль на годину (приблизно 64 км/год). Це робить їх менш вразливими, ніж стаціонарні мости або повільна інженерна техніка, підкреслює аналітик.
"З листопада українці підбили принаймні два БТР-Д. Однак саморобні машини не раз допомагали російським військам переправлятися через річку Снагость і починати боротьбу за територію навколо Дар'їно", - зазначає він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки