У автомобіля президента Сербії Вучича на швидкості відвалилося колесо
Автомобіль, у якому їхав президент Сербії Александар Вучич, найімовірніше, втратив колесо просто на ходу.
Відповідний відеозапис опублікувало агентство Euronews Serbia, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Сам Вучич, виступаючи на мітингу в місті Кікінда 8 лютого, жартома заявляв, що дорогою в село Мокрин у його автомобіля лопнуло колесо. Однак, як стало зрозуміло завдяки відеозапису, інцидент міг бути серйознішим.
Читайте також: Після масштабних протестів у Сербії: Вучич оголосив про намір замінити щонайменше половину міністрів уряду
У ролику видно, що в автомобіля, в якому перебував Вучич, найімовірніше, не просто лопнула покришка, а відпало одне із задніх коліс.
Як повідомляє видання, охорона президента Сербії відреагувала оперативно і великої аварії вдалося запобігти — обійшлося без постраждалих. Слідство встановлює причини інциденту.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
![](/static/imgs/arrow66.png)
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки