MENU

Армія РФ обстріляла Костянтинівку "смерчами": загинула людина, є поранені

47 0

Армія РФ обстріляла Костянтинівку "смерчами": загинула людина, є поранені

У четвер, 27 лютого, російська окупаційна армія обстріляла "смерчами" Костянтинівку Донецької області. Внаслідок атаки загинула людина, четверо отримали поранення.

Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін, інформує UAINFO.org.

За його словами, росіяни обстріляли місто "смерчами" та 152-міліметровою артилерією, через що загинув 32-річний чоловік. Крім того, поранення отримали четверо жителів від 48 до 82 років.

Читайте також: РФ атакувала Україну "шахедами": на Київщині загинула людина, у Харкові є постраждалі. ФОТО. ВІДЕО

Внаслідок атаки також пошкоджено п'ять приватних будинків, чотири багатоповерхівки, адмінбудівлю, три підприємства, три лінії електропередач, газогін і автомобіль.

"Кожен, хто досі залишається в області, а тим паче у прифронтових містах, щодня ризикує власним життям і здоров'ям", – наголосив очільник ОВА.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини