MENU

Історична угода: в США пояснили, що сигналізує Росії підписаний з Україною договір

254 0

Історична угода: в США пояснили, що сигналізує Росії підписаний з Україною договірФото: Офіс президента

Міністр фінансів США Скотт Бессент назвав підписаний з Україною договір щодо створення спільного Інвестиційного фонду реконструкції "історичною угодою про економічне партнерство" між країнами.

Про це передає РБК-Україна з посиланням на Мінфін США, інформує UAINFO.org.

Американський міністр у своїй заяві оголосив, що "30 квітня США та Україна підписали угоду про створення Американсько-українського інвестиційного фонду реконструкції". Йдеться про так звану "угоду про надра".

Прискорення відновлення України

"На знак визнання значної фінансової та матеріальної підтримки, яку народ Сполучених Штатів надав обороні України після повномасштабного вторгнення Росії, це економічне партнерство дозволяє нашим двом країнам співпрацювати та інвестувати разом, щоб наші спільні активи, таланти та можливості могли прискорити економічне відновлення України", - розповів Бессент.

Читайте також: Україна та США підписали угоду про надра

За його словами, під керівництвом президента США Дональда Трампа американський Мінфін та Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC) "працюватимуть разом з урядом України, щоб завершити програмне управління та просувати це важливе партнерство".

"Завдяки невтомним зусиллям президента Трампа щодо забезпечення тривалого миру, я радий оголосити про підписання сьогоднішньої історичної угоди про економічне партнерство між Сполученими Штатами та Україною, яка засновує Інвестиційний фонд відновлення США та України", - розповів Бессент.

Угода між Україною та США - сигнал Росії

Він нагадав слова Трампа про відданість з боку Штатів сприянню припиненню "цієї жорстокої та безглуздої війни".

"Ця угода чітко сигналізує Росії про те, що адміністрація Трампа віддана мирному процесу, зосередженому на вільній, суверенній і процвітаючій Україні в довгостроковій перспективі. Президент Трамп передбачив це партнерство між американським і українським народом, щоб продемонструвати відданість обох сторін тривалому миру та процвітанню в Україні", - йдеться в заяві американського міністра.

Читайте також: Трамп схвалив перший продаж зброї Україні на $50 млн, – Kyiv Post

Також Бессент додав "для ясності", що ані державі, ані особі, яка "фінансувала чи постачала російську військову машину - буде дозволено отримати вигоду від відновлення України".

"І Сполучені Штати, і уряд України сподіваються на швидке запровадження цього історичного економічного партнерства як для українського, так і для американського народу", - резюмував глава Мінфіну США.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Володимир Костирін, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини