MENU

У Сенаті США внесли резолюцію щодо повернення українських дітей, вивезених у Росію

46 0

У Сенаті США внесли резолюцію щодо повернення українських дітей, вивезених у Росію

У Сенаті США внесли двопартійну резолюцію, де закликають забезпечити повернення вивезених вглиб окупованих територій та Росії українських дітей до укладання будь-якої мирної угоди у війні РФ проти України. 

Про це повідомив колишній журналіст "Голосу Америки" Остап Яриш, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".

20 травня двопартійна група сенаторів презентувала резолюцію, де закликають забезпечити повернення усіх викрадених Росією українських дітей до укладення будь-якої мирної угоди.

Читайте також: Сенатори США внесли законопроєкт про заборону визнання претензії Росії на Крим і ТОТ

Резолюцію ініціювали сенатор-республіканець Чак Грасслі та демократка Емі Клобучар. До неї також приєднались сенатори-республіканці Роджер Вікер, Джоні Ернст і Рік Скотт, і демократи Дік Дурбін та Джон Феттерман. Її підтримали також декілька громадських організацій. 

"Це перша резолюція у Сенаті з часу приходу Дональда Трампа до влади, підтримана республіканцями, яка закликає до дій щодо переговорного процесу з Росією", – зазначає Яриш. 

У тексті нагадують, що Росія вивезла з України близько 20 тисяч дітей.

Читайте також: Подарунок Трампу від Катару: у Сенаті пропонують заборонити іноземним літакам експлуатуватися як Air Force One

"Нелюдський і неспровокований напад Путіна на Україну запустив наймасштабнішу війну у Європі з часів Другої світової війни. Він викрав тисячі дітей, щоб промивати їм мізки та русифікувати, у спробах стерти їхню культурну ідентичність і спадок. США мають вимагати повернення цих дітей до того, як буде підписана якась угода щодо завершення війни в Україні", – зазначив сенатор Грасслі. 

Резолюцію називають продовженням листа, який у квітні надіслали президенту США Дональду Трампу і держсекретарю Марко Рубіо 40 релігійних лідерів, із закликом забезпечити повернення викрадених Росією українських дітей. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини