MENU

Дентальна імплантація: показання, різновиди, ціни

178 0

Науковці і лікарі ще не навчилися відтворювати природні людські зуби, хоча експерименти і дослідження тривають. А поки найбільш довговічною і повноцінною заміною втрачених зубів є імпланти, про які ми поговоримо зі стоматологами клініки Healthy Dent.

Імплантація зубів – поширена послуга, яку пропонуює сучасна стоматологія. Це хірургічна процедура, що передбачає вживлення імпланту в щелепну кістку. Імплант – це стрижень з титанового сплаву, який імітує зубний корінь. Завдяки унікальному біосумісному матеріалу імплант за кілька місяців зростається з кістковою тканиною і організм людини сприймає штучний зубний корінь як «свій». На імплантат встановлюється абатмент, який є перехідником між стрижнем та коронкою чи іншим зубним протезом.

Показання та переваги імплантації

Адентія (втрата зубів) – головне показання до імплантації. Зазвичай стоматологічна клініка в Києві може запропонувати встановити імпланти, якщо:

  • є показання до видалення зубу;
  • відсутні від одного до всіх зубів на щелепі;
  • наявні кінцеві дефекти зубного ряду – втрачені крайні моляри в ряду;
  • пацієнт не може чи не бажає встановлювати знімні протези.

До імплантації прибігають, в першу чергу, через те, що ця процедура здатна відчутно покращити якість життя. Нові штучні зуби сприймаються організмом і «працюють» так само, як і природні зуби. Завдяки встановленим імплантам людина може спілкуватися, посміхатися, нормально пережовувати їжу. За умови дбалого догляду імпланти зубів прослужать десятиліття. Догляд полягає у звичайній щоденній гігієні ротової порожнини, ніяких «надзусиль» докладати не потрібно. Імпланти виглядають натурально, тримаються міцно і не викликають ніякого дискомфорту протягом всього часу використання.

Яка буває імплантація зубів: три види

Сучасна стоматологія має в арсеналі кілька різновидів імплантації, завдяки яким можна вирішити проблему адентії будь-якого ступеню. Який варіант обрати, зможе визначити імплантолог після ретельного вивчення індивідуальної клінічної картини.

Двоетапна імплантація – класичний протокол

Це перевірений часом і найбільш надійний спосіб вживлення імплантів. Зазвичай саме його пропонує стоматологічна клініка, якщо після втрати зубу минуло більше року. На першому етапі відбувається встановлення імплантату. Другий етап проводиться за 3-6 місяців, тільки після того, як титановий корінь інтегрується в щелепну кістку. Пацієнту встановлюється формувач ясен, після нього – абатмент і зубна коронка. Дізнатися докладніше, як відбувається вживлення імплантів за класичним протоколом, можна на сторінці стоматології Healthy Dent, яка спеціалізується на дентальній імплантації: https://healthydent.ua/services/implantatsiya.

Вартість послуги залежить, в першу чергу, від ціни імпланту. Встановити «під ключ» німецький імплант ІСХ в Healthy Dent коштує 16 тис. грн. Імплант швейцарського бренду Straumann, на який виробник надає довічну гарантію, коштує від 28 тис. грн.

Одноетапна чи моментальна імплантація

Головна перевага і відмінність цього виду імплантації в тому, що імплант встановлюється одразу після видалення зубу. Тимчасова коронка фіксується на імплантат в перші 1-3 дні після імплантації. А через 2-6 місяців, вже після остеоінтеграції тимчасова коронка замінюється постійною. Це максимально щадна за хірургічним втручанням процедура, адже стрижень встановлюється на місце щойно видаленого зубу, не треба різати ясна і свердлити лунку спеціально для імплантату. Зазвичай цей вид рекомендують для імплантації зубів у зоні посмішки.

Імплантація за технологією All-on-4/ All-on-6

Стандартна процедура імплантації в стоматології Києва передбачає встановлення одного імпланту замість одного зубу. Але з появою нової технології «Всі на 4» чи «Всі на 6» стало можливим відновити весь зубний ряд за допомогою всього кількох імплантів.

Цей метод застосовується при значній чи повній адентії і дозволяє відносити 10-14 зубів на щелепі. За технологією в щелепну кістку встановлюють імпланти: два в центральній зоні щелепи, а інші – з боків. Одразу після імплантації фіксується тимчасовий суцільний протез з акрилу. А після приживлення імплантів тимчасовий протез замінюється незнімним з металокераміки чи діоксиду цирконію. Це прекрасна альтернатива для пацієнтів з адентією, які не хочуть користуватися знімними протезами.

Що стосується вартості, то вона, звичайно ж, буде вищою, ніж встановити один імплант зуба: ціна імплантації All-on-4 – від 130 тис. грн, All-on-6 – від 180 тис. грн. Але, якщо порахувати, скільки коштуватиме окремо 10-14 імплантів, то встановити повний протез на імплантах вийде значно вигідніше.

Не вистачає одного зубу, декількох чи всіх? Вирішити цю проблему допоможе правильно дібраний вид дентальної імплантації. Для цього треба звернутися за консультацією в профільну стоматологічну клініку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTubeм

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини