Ілон Маск висловив жаль щодо критичних заяв про президента Трампа
Власник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск опублікував у соціальній мережі X заяву, в якій висловив жаль щодо деяких своїх нещодавніх повідомлень про президента США Дональда Трампа.
Мільярдер визнав, що частина його заяв минулого тижня перетнула межі допустимого, інформує UAINFO.org з посиланням на "Ми-Україна".
"Я шкодую про деякі свої пости про президента Дональда Трампа минулого тижня. Вони зайшли занадто далеко", - написав Маск на своїй платформі X.
Напруженість у відносинах між Трампом та Маском почала зростати в травні поточного року. Ключовим моментом стало залишення Маском посади в Департаменті ефективності уряду США, де він очолював спроби реформування федеральних агентств.
Спочатку Маск уникав прямих нападок на президента, проте ситуація різко змінилася 5 червня. Того дня Маск розпочав активну кампанію в соціальній мережі X, цитуючи старі дописи Трампа та використовуючи їх проти самого президента.
Серед повідомлень, які Маск поширював, був репост відео, де він разом з Трампом відповідав на запитання журналістів біля автомобіля Tesla. У тому архівному записі президент називав Маска "великим патріотом, який ніколи не просив мене ні про що".
Також Маск назвав податкові та бюджетні ініціативи Трампа "огидною мерзотою". Його критика ускладнила процес прийняття законопроекту в Конгресі, де республіканці мають незначну більшість.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки