MENU

Їде половина випускниць: Україну залишають дівчата, – The Telegraph

440 0

Їде половина випускниць: Україну залишають дівчата, – The Telegraph

В умовах продовження війни з Росією дедалі більше випускників українських шкіл ухвалює рішення виїхати вчитися в Європу.

Про додаткову небезпеку, пов'язану з демографічною ситуацією в Україні, яка і без того погіршується, пише The Telegraph, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Кореспондентка видання поспілкувалася з учнями випускного класу однієї зі шкіл у Львові. Сімнадцятирічна Кіра Юхименко, переселенка із Запорізької області, розповіла, що до війни не думала про від'їзд, сподівалася вступити до університету в Києві чи Харкові. Але переїхавши до Львова і кілька разів побувавши в польському Кракові, вона змінила рішення. Основною причиною стало те, що під час війни знижується якість навчання.

Її однокласниця, 17-річна Тетяна Марвій сказала, що раніше планувала вступати до інституту в Україні, але змінила рішення після того, як її сестра не змогла заробити високі оцінки під час іспитів через постійні сирени повітряної тривоги. Тепер вона планує вивчати міжнародні відносини в столиці Литви Вільнюсі.

Читайте також: Як скоротиться населення України через війну: демограф дав тривожний прогноз

The Telegraph пише, що за три роки війни багато молодих українців ухвалили рішення виїхати з України в безпечні країни і з кожним роком виїжджає дедалі більше молоді, зокрема дівчат. Крім витоку мізків, це прискорює скочування України в демографічну прірву. Як пише видання: "Хвиля еміграції є демографічною бомбою уповільненої дії".

Видання пише, що кількість молодих жінок, які виїжджають з України, зростає рік від року. За рік після російського вторгнення, наприклад, подвоїлася кількість українських студенток у Польщі.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини