Мбаппе вирішив судитися зі своїм колишнім клубом
Фото: Instagram
Зірка мадридського "Реала" Кіліан Мбаппе подав позов проти свого колишнього клубу ПСЖ через те, як з ним там поводилися в останній рік.
Як пише CNN, футболіст стверджує, що ПСЖ винен йому 55 мільйонів євро (61 мільйон доларів) невиплаченої зарплати. Також він незадоволений тим, як з ним поводилися в клубі - йдеться про відсторонення від участі в матчах перед сезоном 2023-2024 років через його рішення не продовжувати контракт, інформує UAINFO.org з посиланням на "Ми-Україна".
Читайте також: Саудівський клуб спробує переманити до себе Мессі
Прокуратура заявила, що Мбаппе "засуджує витіснення, якому, за його словами, він піддавався в ПСЖ". Це слово у Франції описує практику ізоляції гравця від основного складу з різних причин.
Як відомо, Мбаппе приєднався до "Реала" минулого літа, після того, як забив рекордні для ПСЖ 256 голів за сім років у клубі. Цікаво, що ПСЖ виграв Лігу чемпіонів цього року вже без нього.
Читайте також: Лука Модрич визначився з клубом, у якому продовжить кар'єру
Нагадаємо, у червні 2023 року Мбаппе приголомшив ПСЖ, повідомивши клубу, що не залишиться з командою ще на рік. Після цього його було виключено з передсезонного туру до Японії та Південної Кореї й футболіст був змушений тренуватися з гравцями другого плану.
У ПСЖ заявили, що швидше його продадуть, ніж дозволять піти безкоштовно в 2024 році. Мбаппе відхилив пропозицію за 300 мільйонів євро від саудівського "Аль-Хіляля". ПСЖ виключив Мбаппе зі стартового матчу чемпіонату того сезону, але незабаром після переговорів він повернувся до складу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки