MENU

У Києві маршрутка з людьми в'їхала в припарковану вантажівку: 12 пасажирів постраждали

106 0

У Києві маршрутка з людьми в'їхала в припарковану вантажівку: 12 пасажирів постраждали

Поліцейські встановлюють обставини ДТП із потерпілими за участю маршрутного автобусу.

Як  повідомляє поліція Києва, автопригода відбулась у п'ятницю, 11 липня, близько 17:00 на проспекті Леоніда Каденюка, що у Дніпровському районі столиці, інформує UAINFO.org.

Попередньо встановлено, що водій громадського транспорту не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення із припаркованою у крайній правій полосі вантажівкою.

Читайте також: На Тернопільщині легковик зіткнувся з вантажівкою: четверо загиблих. ФОТО

Внаслідок ДТП 12 пасажирів маршрутного таксі, серед яких одна неповнолітня дівчина, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Серед отриманих громадянами тілесних ушкоджень - переважно переломи, садна та забої.

"За вказаним фактом слідчі столичного главку поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває досудове розслідування", - повідомили у поліції.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини