MENU

Мерц і Макрон планують поговорити з Зеленським про боротьбу з корупцією

62 0

Мерц і Макрон планують поговорити з Зеленським про боротьбу з корупцією

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц і президент Франції Емманюель Макрон хочуть обговорити з президентом України Володимиром Зеленським заходи щодо боротьби з корупцією.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив у Берліні в середу речник німецького уряду Штефан Корнеліус, його цитує видання Bild, інформує UAINFO.org

Речник виступив після тригодинної зустрічі двох лідерів, що пройшла у Німеччині в середу.

"Президент Макрон і канцлер Німеччини домовилися, що будуть інтенсивно вести переговори з президентом України щодо боротьби з корупцією", – сказав Штефан Корнеліус. 

Читайте також: Посли G7 привітали заяву Зеленського стосовно НАБУ і САП та запропонували допомогу

За його словами, лідери двох держав наголосили, що в Україні зараз – важливий поворотний момент на шляху до Європейського Союзу. 

Мерц і Макрон також довго обговорювали військову ситуацію в Україні та подальшу військову допомогу Києву, додав Корнеліус, не наводячи подробиць.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Європейська правда


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини