Деякі нардепи, як підтримали закон про НАБУ та САП, визнали помилку
Деякі народні депутати, які підтримали законопроєкт про обмеження повноважень антикорупційних органів НАБУ і САП, визнали, що помилилися, пише NV, інформує UAINFO.org.
Нардеп від Слуги народу Жан Беленюк написав у соцмережах, що помилився та хоче виправити ситуацію.
«Я відчуваю особисту відповідальність та не шукаю виправдань. Моє завдання зараз — допомогти виправити ситуацію максимально швидко і прозоро», — додав він.
Депутат від Слуги народу Сергій Штепа написав, що, на його думку, законопроєкт № 12414 був спробою «оптимізувати розподіл навантаження між правоохоронними органами».
«Я був упевнений: якщо це питання терміново виноситься на голосування, то воно узгоджено з усіма нашими партнерами на найвищому рівні. Надалі з коментарів Урсули фон дер Ляєн та Ліндсі Грема стала очевидною відсутність такого узгодження, що викликає занепокоєння з огляду на стратегічний курс України на європейську інтеграцію», — писав він.
Нардепка від Голосу Таміла Ташева пише, що підтримує законопроєкт #13533, який відновлює усі процесуальні повноваження та гарантії незалежності НАБУ і САП.
«Всі помиляються — важливо визнавати це і виправляти. Але ключова різниця України від авторитарних режимів і нашого ворога у тому, що ми чуємо та прислухаємось до людей», — пише вона.
Ташева подякувала всім, хто висловився та наголосила, «якщо суспільство говорить — значить треба змінювати».
Читайте також: Зеленський вніс у Раду законопроєкт про НАБУ і САП: про що йдеться в документі
Депутат від Слуги народу Ростислав Тістик також написав, що очікує на президентський законопроєкт, який відновить незалежність НАБУ та САП.
«У політиці бувають помилкові рішення. Сила демократії в тому, що суспільство має голос, а політики мають чути цей голос!» — пише він.
Депутат від Слуги народу Василь Мокан пише, що Верховна Рада зробила політичну помилку, проголосувавши за закон.
«Особисто своє голосування за #12414 вважаю першим серйозним прорахунком за час каденції. Помилки слід визнавати. Будуть зроблені висновки щоби такого більше ніколи не повторилося», — додав він.
Читайте також: Ліквідація незалежності НАБУ та САП: парламент схвалив скандальний законопроєкт
«Визнаю, що слід знайти кращу концепцію процесуальних відносин між Генпрокуратурою та САП. Тому готовий якнайшвидше повертатися в сесійну залу і працювати над покращенням антикорупційного законодавства», — пише він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки