Велика Британія вважає, що Україна має бути залучена до переговорів щодо війни
Британія вважає, що Україна має бути залучена до переговорів щодо припинення бойових дій. Мир не може бути нав'язаний Україні.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника уряду Британії, якого цитує Sky News, інформує UAINFO.org.
"Ми ніколи не будемо довіряти президенту Путіну настільки, наскільки це можливо, але ми підтримуватимемо Україну, президента Трампа та європейські країни, коли ми вступаємо в ці переговори", - заявив речник.
Читайте також: США проконсультуються з Європою перед зустріччю Трампа і Путіна, - Туск
У прем'єра Британії Кіра Стармера вважають, що будь-який мир має бути побудований з Україною, а не нав'язаний їй. І Британія
"І ми не будемо винагороджувати агресію чи ставити під загрозу суверенітет. Україна сама вирішить своє майбутнє, і ми будемо підтримувати її на кожному кроці", - додав речник.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки