MENU

На напрямку Соледар-Спірне ворог прикривається потужною силою РЕБів, наші дрони не можуть підійти, – волонтер

55 0

На напрямку Соледар-Спірне ворог прикривається потужною силою РЕБів, наші дрони не можуть підійти, – волонтер

На напрямку Соледар-Спірне росіяни прикривають свої штурми потужною силою РЕБів, й наші дрони не можуть нормально підійти, щоб роздивитися позиції.

Про це розповів в етері "Еспресо" волонтер 25-го окремого стрілецького батальйону 54-ї ОМБр (Напрямок Соледар-Спірне) Василь Червоний, інформує UAINFO.org.

"Там більш-менш спокійніше, ніж на гарячих напрямках, таких як Покровськ і тому подібне. Але все ж кожен день, десь через день плюс-мінус, ворог пробує по два, по три піхотинці посилає, щоб пробували, десь шукали місце, де можна пройти, де можна прорватися. Вони якось там стараються схитрувати. На човнах підпливають, стараються вночі підповзати, вони якісь місця роблять, якщо це річка, щоб перейти. І це все робиться буквально з такою потужною силою РЕБів, що наші дрони реально не можуть нормально підійти, щоб нормально роздивитися, де і що планується, якісь там просування, якийсь прорив і тому подібне. 

Читайте також: Ворог за будь-яку ціну намагається окупувати Сіверськ, – військовий

Хлопці завжди на емоціях, завжди чекають від ворога якоїсь підстави, як то кажуть, щоб захватити їх позиції. Ну і зараз вже хлопці риють зовсім інші споруди для того, щоб нести службу. Якщо то раніше був там якийсь бліндаж розширений або там траншеї, то зараз ні. Зараз це все норки, зараз це все якісь тунельчики. Тобто FРV дуже багато противника реально, дуже багато. Вони якщо раніше старалися знищити або живу силу, або техніку, то зараз вони просто можуть отак за день, за ніч 20-30 дронів направити суто в бліндаж, або норку якусь знайти, щоб просто їх засипати, щоб наші хлопці не змогли ніяк не вилізти, не дати відсіч, не захиститися", - розповів він.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини