На Луганщині знищили росіян, які захоплювали Бучу
На території тимчасово окупованій Луганської області було ліквідовано групу росіян. Вони брали участь в окупації Бучі у 2022 році.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони в Telegram., інформує UAINFO.org
У п'ятницю, 22 серпня, на території тимчасово окупованого населеного пункту Калинове Кадіївської міської громади Алчевського району пролунав вибух. Він стався на подвір'ї будинку, де перебували шестеро російських загарбників з їхнім військовим транспортом.
"У 2022 році вказані російські окупанти брали безпосередню участь у скоєнні воєнних злочинів у місті Буча Київської області", - зазначають в ГУР.
Читайте також: Морський дрон ГУР у бухті Новоросійська знищив п’ятьох елітних російських водолазів
У Луганській області окупанти виконували функцію мобільної групи ППО для прикриття облаштованої неподалік будинку ворожої військово-ремонтної бази.
Внаслідок вибуху знищено два ворожі пікапи з кулеметами, УАЗ "буханку", завантажену боєкомплектом. Також були ліквідовані троє загарбників, ще двоє окупантів - поранені.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки