MENU

Зеленський відреагував на санкції Угорщини проти командувача "Мадяра"

203 0

Зеленський відреагував на санкції Угорщини проти командувача "Мадяра"Фото: Zelenskiy Official

Щодня з Угорщини лунають нові звинувачення на адресу України.

Про це президент України Володимир Зеленський написав у Facebook, інформує UAINFO.org.

"Зараз, коли наші люди ліквідовують наслідки однієї з найбільш масштабних російських терористичних атак, ми бачимо чергову спробу угорських посадовців виставити чорне білим та перекласти на Україну провину за війну, що триває.

Читайте також: Україна відповість дзеркально: Сибіга присоромив Сійярто за заборону в’їзду Мадяру

Ми в Україні сприйняли позитивно всі пропозиції світу щодо припинення вогню та реальної дипломатії, і єдиний, хто відкинув їх, – це Росія. На жаль, справедливої реакції Угорщини на таку поведінку Росії досі немає, як немає навіть співчуттів у звʼязку із загибеллю наших людей: тільки за одну цю ніч і тільки в Києві російські дрони та ракети забрали життя 17 людей, і серед них чотири дитини.

Утім щодня з Угорщини лунають нові звинувачення на адресу України. Угорські посадовці дійшли до того, що намагаються дискримінувати представників угорської громади в Україні за їхню участь у захисті нашої держави та людей.

Читайте також: Мадяр відповів Орбану: "Запхайте в дупу, пане "танцюристе на кістках", ваші санкції та обмеження на відвідування Угорщини"

Якщо Угорщина дійсно закрила вʼїзд в Угорщину і всю Шенгенську зону одному з військових командирів, який є етнічним угорцем та громадянином України, то це може викликати тільки обурення. Доручив МЗС України зʼясувати всі факти та реагувати відповідно", - повідомив глава держави.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини