Італія і США домовилися збільшити поставки американського газу в Європу
Італія і США домовилися поглибити енергетичні зв'язки, включно зі збільшенням поставок скрапленого природного газу (СПГ). Європа продовжує шукати альтернативи російським енергоресурсам після вторгнення Москви в Україну.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters, інформує UAINFO.org.
Міністр енергетики Італії Джилберто Пікетто Фратін і міністр внутрішніх справ США Даг Бургум після переговорів у Римі пообіцяли сприяти "сталому і безпечному" потоку американського СПГ до Європи. При цьому сторони не назвали конкретних обсягів або термінів.
Сторони заявили, що прагнутимуть "заохочуватимуть інвестиції в інфраструктуру для імпорту та регазифікації СПГ в Італії, а також в експортні потужності в США". Це має забезпечити ефективні та стійкі ланцюжки поставок.
Європейський Союз уже робить кроки щодо відмови від імпорту російського газу і СПГ. США мають намір наростити поставки, поки ЄС розриває багаторічні енергетичні зв'язки з Москвою, які впали після 2022 року.
"Американський СПГ сприяє безпеці постачань почасти завдяки більшій надійності маршруту зі США в Італію і Європу порівняно з геополітичними ризиками, присутніми на інших маршрутах", - заявив Пікетто Фратін.
За його словами, американський СПГ відіграє ключову роль у зміцненні енергетичної безпеки Європи.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки