"Думали про виживання", - Лукашенко сказав, про що говорив із Путіним у Кремлі
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про деталі свого візиту до Москви та переговори з кремлівським диктатором Володимиром Путіним. За його словами, головна тема їхньої багаточасової зустрічі стосувалася «виживання» обох держав у сучасних геополітичних умовах.
Відео спілкування Лукашенка «з народом» опублікувало опозиційне білоруське видання NEXTA, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
Лукашенко заявив, що напередодні візиту до Могильовської області він провів у Кремлі тривалі переговори із президентом РФ, присвячені «виживанню» у складні часи.
«Вчора практично весь день ми сиділи з Путіним і думали, як же нам вижити в ці складні часи. Росія, імперія величезна, багата, незліченне багатство. А сьогодні думаємо, як вижити разом. Здавалося б, що там думати — все під ногами, але нічого подібного», — сказав Лукашенко.
Читайте також: Лукашенко летить до Путіна, щоб передати "вісточки" від американців
Білоруський диктатор додав, що світ «переділюють, рвуть на куски», і «починають душити».
Лукашенко також скористався нагодою, щоб налякати білорусів, які, на його думку, «погано працюють», можливою війною.
«Від нас не відстануть… Ну, невже треба, щоб наше покоління знову пройшло через війну?» — заявив він людям.
Лукашенко також повідомив, що Росія має «дуже хорошу» пропозицію для України, на яку Києву «варто погодитися», щоб не «втратити країну».
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки