"Жодних чоловіків у сукнях": Гегсет оголосив закінчення ери політкоректності у Пентагоні
Очільник Пентагону Піт Гегсет оголосив про завершення ери політкоректності, заявивши, що більше не буде жодних хлопців у сукнях, поклоніння зміні клімату та гендерних ілюзій.
Про це міністр оборони США сказав під час звернення до американських генералів, інформує Clash Report, повідомляє ТСН, передає UAINFO.org.
«Ера політкоректності завершується просто зараз: або ви відповідаєте стандартам, або ви йдете! Жодних хлопців у сукнях. Жодного поклоніння зміні клімату, жодних гендерних ілюзій. Ми з цим закінчили», — висловився Гегсет, звертаючись до генералів.
Він також назвав неприпустимим бачити товстих генералів та адміралів у Пентагоні.
«Ви повинні відповідати нормам зросту й ваги та складати тести з фізичної підготовки. Жодних борід чи довгого волосся. Хочеш бороду — йди у спецназ, ні — тоді голися. У нас немає армії, заповненої нордичними язичниками», — заявив міністр.
Він також звернувся до вищого командування США із такою заявою: «Якщо мої сьогоднішні слова змушують ваше серце стискатися, ви маєте зробити почесний крок і подати у відставку».
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки