MENU

Українські дрони дісталися до Новгородської області: вогонь і тривога на нафтовому гіганті ЛУКОЙЛа

324 0

Українські дрони дісталися до Новгородської області: вогонь і тривога на нафтовому гіганті ЛУКОЙЛа

Неспокійна ніч видалася в російському місті Кстово під Нижнім Новгородом. За словами місцевих жителів, над містом пролунало кілька вибухів, після чого на території нафтопереробного заводу увімкнулася сирена.

Про це повідомляє Dialog.UA, інформує UAINFO.org.

"Чотири вибухи. Було дуже страшно. На заводі сирена", - писали очевидці в місцевих чатах.

Російські ресурси пізніше повідомили, що в області нібито збито п'ять українських безпілотників, проте в місті фіксувалися ознаки загоряння. За словами очевидців, над промисловою зоною піднімався дим, а в околицях відчувався запах гару.

Читайте також: Безпілотники вночі атакували російський Волгоград: під ударом міг опинитися НПЗ

За даними NASA, супутники зафіксували теплові сигнатури в районі підприємства, що свідчить про пожежу або потужний вибух. Масштаб руйнувань поки невідомий, офіційних коментарів від російської влади або компанії ЛУКОЙЛ не надходило.

Завод «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» - один з найстаріших і найбільших НПЗ Росії. Він був запущений в 1958 році і з 2001 року повністю належить компанії ЛУКОЙЛ. Потужність переробки досягає 17 мільйонів тонн нафти на рік, що робить його одним з чотирьох провідних підприємств нафтопереробної галузі РФ.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини