MENU

Велика Британія передала Україні ракети для ППО на п'ять місяців раніше запланованого терміну

72 0

Велика Британія передала Україні ракети для ППО на п'ять місяців раніше запланованого терміну

Велика Британія достроково передала Україні партію легких багатоцільових ракет (LMM) для систем протиповітряної оборони — поставки відбулися на п’ять місяців раніше запланованого терміну.

Про це йдеться на сайті британського уряду, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".

Як зазначили у відомстві, ці ракети, виготовлені компанією Thales у Белфасті, вже з перших днів повномасштабного вторгнення Росії допомагають українській армії захищати небо. Це постачання стало частиною масштабної програми військової підтримки України, в межах якої Лондон цього року виділив 4,5 млрд фунтів стерлінгів — рекордну суму для британської допомоги іноземній державі.

Читайте також: Скільки у США є ракет Tomahawk та на яку кількість крилатих ракет може розраховувати Україна, – Defense Express

В уряді Британії також додали, що цього тижня Київ відвідала британська торгівельна делегація з метою посилення військової підтримки України.

"Для мене було честю очолити цю торгівельну делегацію в Києві та побачити так багато інших країн, які взяли участь у цьому заході. Сприяння промисловим партнерствам є надзвичайно важливим, щоб ми могли вчитися на їхньому досвіді та разом будувати промислову базу, необхідну для захисту Великої Британії, стримування наших супротивників та підтримки України", - зазначив заступник міністра оборони з питань оборонної готовності та промисловості Великої Британії Люк Поллард.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини