Уражено Сарнанський механічний завод з виробництва боєприпасів та НПЗ у Дагестані, – Генштаб
В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 22 жовтня підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об’єктів на території рф.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, інформує UAINFO.org.
"Зокрема, Саранський механічний завод у республіці Мордовія. На території підприємства зафіксовано вибухи.
Завод виготовляє протипіхотні інженерні боєприпаси та комплекти мінування, детонатори до боєприпасів та вузли ініціювання.
Окрім того, уражено Махачкалінський нафтопереробний завод у республіці Дагестан.
Зафіксовано влучання в одну з установок переробки на території підприємства.
Читайте також: Дрони вночі атакували Дагестан і Мордовію у РФ, у Мережі пишуть про прильоти в НПЗ і механічний завод
Основним призначенням заводу є забезпечення пальним та його зберігання в інтересах морської бази Каспійського флоту та заправка військових суден російських окупантів. Щорічний об’єм переробки складає до 1 мільйона тонн.
Ступінь завданих збитків уточнюється.
Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російського агресора та змусити рф припинити збройну агресію проти України", - зазначено в повідомленні Генштабу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки